Anket Başlığı: Hosunuza giden "3" tane
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
1
11.36%
10 11.36%
2
28.41%
25 28.41%
3
27.27%
24 27.27%
4
4.55%
4 4.55%
5
6.82%
6 6.82%
6
13.64%
12 13.64%
7
3.41%
3 3.41%
8
4.55%
4 4.55%
Katılımcı sayısı: 88 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Guncelleme Forum Etiket/Sticker
Guncelleme: 3cu tasarımcının gonderdigi orneklerde geldi. Tasarımcılar tahminim genc cocuklar, komsumun onerdigi site uzerinden anlasmıstık. Cocuklara sonradan ustlerine kucuk degisiklikler yaptırabiliriz kosuluyla, tesekkur edip onaylarını verdim ucretlerini aldılar. Bence ornekler olarak yeterlidir, bunlar arasından secilecek bir etiket yanında, forumun orjinal logosunu da ayrıca etiket olarak yaptırabiliriz o sorun degil. Bu etiket biraz farklı olsun, bakanı ozendirsin, bu nedir diye merak uyandırsın diye ozgun olsun istedim.
Orneklere genel hat olarak bakıp hosunuza giden 2 taneyi ankette isaretlerseniz sevinirim. En cok oy alan son 2 tane uzerine bıyıgının sekliymis, geleneksel tıras yerine tıras ustadı yazsın vs. onlara en son karar verir duzelttiririz.
-------------------

Hosunuza giden numaraları anketten isaretlerseniz sevinirim. Sizi etkilemeyim ama benim esim foto/tasarım mezunu, ona danıstım da aldıgım yanıt: "gozu yormayan, anlasılır net mesajı veren, kullanılan yazı karakterinden bıyık sekline orjinallik hissiyatı veren guzel bir tasarım" diyerek 2 numarayı isaret etti. Bakın inceleyin, hosunuza giden herhangi 2 taneyi secin.
Saygılar.

2n8bu6o.jpg
Selamlar komşum,

Baskı konusunda yardımcı olabilirim. Ürünlerin üzerine yapıştırılan muhtelif boyutlarda olan etiketleri ara ara yaptırdığımız bir yer var. Baskısı yapılan kağıdın veya ne türde bir malzemenin üzerine baskı yapılacağı da önemli ve bu süreç içerisinde bununda kararı verilmesi gerekiyor. İhtiyaç olması halinde fiyat alıp sizinle paylaşabilirim.

Saygılarımla,
Üstadım ben varım, oyum sol taraftaki daha açık renkli stickerdan yana.
Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Guzel fikir ustat arabada ve dolaplarımıza falan guzel olur bence
İyi akşamlar güzel bir etkinlik bu etkinliğe katılıyorum sağ logo daha güzel duruyor sanki sağ logoyu tercih ediyorum
Dostlar, sag sol ayrımı yok, ben hani fikir olsun diye kabaca ornek paylastıydım. Bu sekil yuvarlak formatta, kaliteli gozuken urun olsun diye basit ornekler. Geltir logosuna tıras ustadı mı yazarız, yoksa farklı birsey mi onları kararlastırırız sorun degil. Kabaca ilgisini ceken bende varım diyen olursa, yazsın geri donuse gore yaptırır veya iptal ederiz.
Beni de dahil edebilirsiniz.
Ben de dahil olurum
Benide dahil edebilirsiniz abi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Harika olur. Varım ben de.
"A Samurai always wears two swords."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım ckeskin 430 70,242 03/04/2017, Saat: 15:42
Son Yorum: ckeskin
  Geltir 2016 LE Forum Fırçası ckeskin 126 23,341 26/06/2016, Saat: 21:46
Son Yorum: ckeskin
  Hatay'da yasayan forum uyeleri mecheng 0 1,757 21/03/2016, Saat: 00:59
Son Yorum: mecheng
  Kimson Forum Fırçası theunnamed 501 288,482 29/03/2014, Saat: 19:17
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi