kayış derisi
Komşum sen en iyisi kargo masrafını gözden çıkarabilirsen bana yolla usturalarını bir adam edeyim. Yemin ederim içim acıdı usturanın haline daha görmeden.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(02/06/2012, Saat: 11:50)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sen en iyisi kargo masrafını gözden çıkarabilirsen bana yolla usturalarını bir adam edeyim. Yemin ederim içim acıdı usturanın haline daha görmeden.

Smile abicim koydum kafama Allahın da izniyle kendim bileme yi öğrenicem yine de Allah razı olsun mutlu oldum ilgilenen birilerinin varlığından

genelde şu cevabı alırdım önceden kendine bi mach 3 al mis gibi traş ol
Big GrinBig GrinBig Grin

sizin yeriniz nere abicim şehir olarak ben ankara dayım
(02/06/2012, Saat: 11:55)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/06/2012, Saat: 11:50)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sen en iyisi kargo masrafını gözden çıkarabilirsen bana yolla usturalarını bir adam edeyim. Yemin ederim içim acıdı usturanın haline daha görmeden.

Iyide lord Zaten 10 TL bileme parası veriyormuş error arkadaş kargoyu düşünmem ben olsam Smile adam gibi bilenmiş usturam olur doya doya zevkini yaşarım.. Forumun faydalarından biride bu aslında bak nerden nereye bıçakçının çark ile ustura bilediği ortaya çıktı vay be nerelerdeyiz eve gidince kırıcam taşlarımı bırakcam bu işleri alırım bir duvar taşı devam artık..

abi imkansızlık lar yaptırıyor adama her şeyi
ankara da bu işlerle uğraşan esnaf yok gibi gibi diyorum oda kesin konuşmamak için her yeri gezdim zamanın da şimdi de kendim merak saldım bileme işine inşallah muaffak olurum bu forumu bile bir hafta önce buldum
benim etrafımda ustura ya gönülveren kimse yok kendi kendime bişeyler yapmaya çalışıyorum durum böyle olunca da düştük bıçakçıların eline
(02/06/2012, Saat: 12:08)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sana birşey demiyorum canım arkladaşım sen üzerine düşeni yapmışsın ama karşındaki 10 Tl alıcam diye senin güzelim usturanı bozmuş olabilir kolaymı alınınıyor böyle ekipmanlar dünyanın parası kaliteli olanlar ki şu anda sana soramıyorum bile usturan ne markaydı diye o derece sıkıntılı bir durum. Halbuki bizde buna göre taş yok dese sen başka arayışlara geçerdin olurmu öyle sadece para için adamın usturasına zarar vermek. herşeyi hakkıyla yapmak gerek . varsa var yoksa yok sıkıntı burada..hayatımız uydurmasyon olmuş...

bileylettiğim usturam d. arrow 66 iyi bir kaç usturam var kıyıp yüzüme bile sürmedim daha değil ki bıçakçıya vereyim saygılar abicim
(02/06/2012, Saat: 12:11) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/06/2012, Saat: 12:02)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/06/2012, Saat: 11:55)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Iyide lord Zaten 10 TL bileme parası veriyormuş error arkadaş kargoyu düşünmem ben olsam Smile adam gibi bilenmiş usturam olur doya doya zevkini yaşarım.. Forumun faydalarından biride bu aslında bak nerden nereye bıçakçının çark ile ustura bilediği ortaya çıktı vay be nerelerdeyiz eve gidince kırıcam taşlarımı bırakcam bu işleri alırım bir duvar taşı devam artık..

abi imkansızlık lar yaptırıyor adama her şeyi
ankara da bu işlerle uğraşan esnaf yok gibi gibi diyorum oda kesin konuşmamak için her yeri gezdim zamanın da şimdi de kendim merak saldım bileme işine inşallah muaffak olurum bu forumu bile bir hafta önce buldum
benim etrafımda ustura ya gönülveren kimse yok kendi kendime bişeyler yapmaya çalışıyorum durum böyle olunca da düştük bıçakçıların eline

Linguist hocamın sattığı yerli taşlar var isterseniz ondan alıp denemeye başlayın. Yada ben de Ankaradayım bir ara size taş ekipmanı verebilirim denemek isterseniz.

aslında fena olmaz ustad sizin yeriniz neresi semt olarak
(02/06/2012, Saat: 12:26) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın istersen Kızılayda yada Ayrancıda buluşalım.

ben pazar günleri genelde müsait olamıyorum aileyi gezdiriyorum vs
ama cumartesi bana uyar kızılay uyar dükkan vs bir yeriniz varsa gele bilirim
ulustayım ben
yanınızda ustura bileyi için iyi bir taş varsa görmek isterim daha elime geçmedi öyle bir malzeme

şuan çalışıyorum ama çıka bilecek durumdayım isterseniz gelirim kızılaya
(02/06/2012, Saat: 12:33) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/06/2012, Saat: 12:30)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/06/2012, Saat: 12:26) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın istersen Kızılayda yada Ayrancıda buluşalım.

ben pazar günleri genelde müsait olamıyorum aileyi gezdiriyorum vs
ama cumartesi bana uyar kızılay uyar dükkan vs bir yeriniz varsa gele bilirim
ulustayım ben
yanınızda ustura bileyi için iyi bir taş varsa görmek isterim daha elime geçmedi öyle bir malzeme

şuan çalışıyorum ama çıka bilecek durumdayım isterseniz gelirim kızılaya

O zaman biraz erteleyelim buluşmayı bugün biraz işim var.

eyvallah hocam.
bileme konusunda bulustugunuzda yeterli bilgi alirsiniz. tas da gondermistim size de verebilir o tastan ben a tekrar yollarim nasil olsaSmile
(02/06/2012, Saat: 13:10)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bileme konusunda bulustugunuzda yeterli bilgi alirsiniz. tas da gondermistim size de verebilir o tastan ben a tekrar yollarim nasil olsaSmile

işi bilen birinden izlemek öğrenmek çok güzel bir deneyim olur sanırım
zira internetten bakarak biyere kadar...
Sen bilirsin error komşu. Kendim bileyeceğim diye elindeki usturaları iyice kullanılmaz hale getirebilirsin. Öyle he deyince öğrenilmiyor, ayrıca en az 500 liralık bileme ekipmanı lazım. Onun yerine sadece kargosunu ödeyip düzgün bilenmiş ustura nasıl olmalı görebilirsin. Teklif var ısrar yok.

Ben eskişehirdeyim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Antika Kayış tamer26 6 14,073 25/07/2017, Saat: 17:15
Son Yorum: gr00v3r
  kayış bakımı error... 23 36,899 05/10/2014, Saat: 16:01
Son Yorum: Chinaski
  Hasarlı Kayış Chinaski 3 8,030 16/08/2014, Saat: 17:54
Son Yorum: Chinaski
  Ciftebas kayis macunu linguist 3 11,133 13/06/2014, Saat: 02:35