İzlemeye değer!
manikür iyi de tıraş sanki biraz nasıl desem..

vrzwxd.jpg

Paranormal olaylara ilginiz varsa, sahane bir dizi buldum. 10 gunde komple bitirdim. Frindge izle deyince online izlenebilecek siteler cıkıyor.
Pek dizi insanı degilimdir ama cok hosuma gitti bu. Tavsiye ederim.
the x files da geri döndü bu arada.

x-files-exclusive-12012015.jpg
(09/02/2016, Saat: 20:38)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vrzwxd.jpg

Paranormal olaylara ilginiz varsa, sahane bir dizi buldum. 10 gunde komple bitirdim. Frindge izle deyince online izlenebilecek siteler cıkıyor.
Pek dizi insanı degilimdir ama cok hosuma gitti bu. Tavsiye ederim.

Bu dizi 5 sezon. Toplam 100 kadar bölüm var. 10 günde izlemek kolay değil. Vallahi bravo Confused
Komsu haklısın. Bu aralar uyku duzenim bozulmustu. Tutun sararken 3-4 bolum arka arkaya gidiyor zaten. Uyku bozuklugu oluncada gece 12 sabah 4 arası 4er bolum yedim yuttum, cok begendim ama
Hayal arabam diyebilirim. Tam haftasonu gezmelik, can sıkıldıkça yıkayıp parlatmalık harika bir araba Smile Kanal ise tam otomobil severlere göre, hem araç incelemeleri var hem bu tarz klasik araçlara yönelik videolar var. Youtubedaki sayılı iyi otomobil kanallarından biri.

A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayal arabam diyebilirim. Tam haftasonu gezmelik, can sıkıldıkça yıkayıp parlatmalık harika bir araba Smile Kanal ise tam otomobil severlere göre, hem araç incelemeleri var hem bu tarz klasik araçlara yönelik videolar var. Youtubedaki sayılı iyi otomobil kanallarından biri.

Paylaşım için teşekkürler.  Siteyi ekledim. Alfa performans iddali modellerinde kullanir 4 yaprakli yonca. Az bulununmasindan dolayi bole ince bir gönderme yapiyorlar sevenlerine... siz de imkansiza aşık olmuşsunuz bence. Para olsa dahi bulunabilecek bir araç değil. 2000 küsür tane uretilmiş yalniş dinlemediysem.  Son yıllardaki sessizliğini bozuyor alfa

http://www.webtekno.com/otomobil/italyan...h8656.html

Böyle bir yaratık cıkarıp bmw m merc. Amg ye rakip olacakmış.  Tabiki ulkemizdeki vergilendirme sistemi/ benzin fiyatlarinı düşünüldüğünde absürt fiyatlarda olacak. Sonuçta alfanin avantajı orta sınıf bir araçtan alınan yüksek performans ve keyifli sürüş dinamizmi idi. Bu yeni araç pek ulaşılabilir görünmüyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: