Köpürtme Tası Önerileri
https://www.migros.com.tr/touch-me-porse...-p-1f85bfd

Bu ürünü tavsiye ederim. Genişliği çok ideal, köpük taşmıyor. Fırça rahatça manevra yapabiliyor. Hem de diğer ürünler gibi seramik değil porselen. Daha dayanıklı ürün. Ayrıca içindeki çıkıntılar da fırçalara zarar vermez diye düşünüyorum.

33053693-af4231.jpg
bende uzun zamandır bunu kullanıyorum. çok memnunum köpüğü kesinlikle taşırmıyor ve içinde fırçanın yayılmasına için veriyor. yüzde köpürtme yaptığım zaman da tıraş taşı olarak kullanıyorum. elime tam oturuyor ergonomisi süper

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ye...-kase.aspx
(17/12/2019, Saat: 22:29)Yeraltndnntlr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçinde ki çıkıntısı ve tırtıklı yapısı orijinal taslara benziyor. Fiyatı 8 TL civarıydı b556a43634efa03ba04a7aeb3cb62114.jpg41de2e11b4422ba346f7606d3062ebd8.jpg

VIA_A3_Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum ben bu ürünlerden aldım ama bana kullanışsız geldi. İçindeki çıkıntılar iyi sayılır, hızlı da köpük yapılıyor ancak suyu çeken porsuk fırça açıldıkça manevra kabiliyeti düşüyor. Rahat hareket etmiyor. Ürün dar ve küçük. Büyük olsaydı bu sorun olmazdı. Belki çapı küçük fırça ve suyu çektikçe açılmayan türde fırçayla kullanılabilir. Yoksa porsuk fırçalarla kullanımı zor.
(10/02/2020, Saat: 14:49)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.migros.com.tr/touch-me-porse...-p-1f85bfd

Bu ürünü tavsiye ederim. Genişliği çok ideal, köpük taşmıyor. Fırça rahatça manevra yapabiliyor. Hem de diğer ürünler gibi seramik değil porselen. Daha dayanıklı ürün. Ayrıca içindeki çıkıntılar da fırçalara zarar vermez diye düşünüyorum.

33053693-af4231.jpg
Ben bir süre kullandım bunu ama kase beyaz olduğu için köpüğün ne durumda olduğunu anlamak biraz zor gelince bıraktım. Şimdilerde şunu kullanıyorum ben de:

IMG-20200210-140655.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Elimde hindistan cevizinden yapılma tas var, bir de bakır tas var.
Her ikisi de çok iyi ve yeterli.
Böyle olmasına rağmen burada gördüğüm taslara da gözüm kaymıyor değil. Smile)

Ya da marketlere gittiğimde gözüm hep raflarda geziniyor.

Neyse ki pahalı oyuncak değiller.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Siyah veya koyu renkli olsaydı daha iyi olurdu ama bence bu bir sorun değil. Kase geniş olduğu için bol ve zengin bir köpük çıkıyor ortaya. Köpüğe uzaktan bile bakılsa anlaşılıyor kıvama gelip gelmediği. Zaten kasenin rengi tam beyaz değil, köpükle arasında ton farkı var. Almak istediğim ürün bu ancak bu parayı vermek istemedim. Uygun fiyata kaliteli kase de bulmak zor maalesef.
https://fineaccoutrements.com/fine-lather-bowl/
Migros'taki ürün fiyatına göre iyi iş çıkarıyor. Sizin paylaştığınız diğer ürünün içinde çıkıntı yok sanırım. Köpük yaparken zor olmuyor mu bu durum?
CF3-E6-FDF-0-BE2-4524-A38-C-8-A66-BFB4549-B.jpg

kasenin içi düz ve pürüzsüz ama fırça güzel yayılıyor güzel köpük yapıyorum.
(10/02/2020, Saat: 16:25)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siyah veya koyu renkli olsaydı daha iyi olurdu ama bence bu bir sorun değil. Kase geniş olduğu için bol ve zengin bir köpük çıkıyor ortaya. Köpüğe uzaktan bile bakılsa anlaşılıyor kıvama gelip gelmediği. Zaten kasenin rengi tam beyaz değil, köpükle arasında ton farkı var. Almak istediğim ürün bu ancak bu parayı vermek istemedim. Uygun fiyata kaliteli kase de bulmak zor maalesef.
https://fineaccoutrements.com/fine-lather-bowl/
Migros'taki ürün fiyatına göre iyi iş çıkarıyor. Sizin paylaştığınız diğer ürünün içinde çıkıntı yok sanırım. Köpük yaparken zor olmuyor mu bu durum?
Taban geniş olduğundan fırça güzel yayılıyor. Çok iyi köpük yapıyor büyük fırçalar bu nedenle. Ben de alttaki gibi bir kase istiyorum ama tabanda çıkıntı olmasının kolaylığı yumuşak sabunları o çıkıntıların arasına daha kolay yayabilme imkanı tanıması. Düz tabanda da oluyor ama az biraz meşakkatli oluyor.

Screenshot-20200210-163641.jpg

@habaz Haldun komşumuzun yaptığı taslara hasta oldum ben
el emeği göz nuru

IMG-20190526-130916.jpg

bu mavi şeffalara bayıldım varsa 1 tane almak isterim

IMG-20190526-130859.jpg

IMG-20190430-162636.jpg
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(10/02/2020, Saat: 18:21)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz Haldun komşumuzun yaptığı taslara hasta oldum ben
el emeği göz nuru

IMG-20190526-130916.jpg

bu mavi şeffalara bayıldım varsa 1 tane almak isterim

IMG-20190526-130859.jpg

IMG-20190430-162636.jpg
Şu en alt fotoğraftaki rengarenk altılı gurup da benim paylaştığım fotoğraftaki gibi, keşke benim olsa Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,523 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: