Köpürtme Tası Önerileri
Komşum satıyorsanız mavi saplı taslardan birine de ben talibim.
Köpürtme tası @habaz Haldun beyden Alınır . Emeği ve ortaya çıkardığı güzellik için tekrardan teşekkürler. Mavi tasın biri bendedir

3081e25130031aa3f09ab0e208caeb1e.jpg
@habaz komşum elinize emeğinize sağlık, taslarınızı beğenen kullanmak isteyen bu kadar komşun varken bir etkinlik yapma şansınız var mı? Hatta bir ara Cem beyden tas alıp kopya çıkartıcaktınız diye hatırlıyorum. Müsait olursunuz, olmazsınız affınıza sığınarak ben bir sormak istedim.
(10/02/2020, Saat: 21:01)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz komşum elinize emeğinize sağlık, taslarınızı beğenen kullanmak isteyen bu kadar komşun varken bir etkinlik yapma şansınız var mı? Hatta bir ara Cem beyden tas alıp kopya çıkartıcaktınız diye hatırlıyorum. Müsait olursunuz, olmazsınız affınıza sığınarak ben bir sormak istedim.

Takipteyim.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10004

Dilerseniz Buradan yazıp takipte kalın komşular . @habaz Haldun beyin konusudur .
https://www.migros.com.tr/touch-me-bambu...-p-1ea4356

32129878-23ee94.jpg

Bambudan köpürtme tası olurmu ki? Aklımda deli sorular.  Huh  Boyut ve tarz çok iyi çünkü. Bambunun o sürtünme katsayısı da süper etki yapabilir köpük üretimine. Confused
"A Samurai always wears two swords."
(11/02/2020, Saat: 14:23)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.migros.com.tr/touch-me-bambu...-p-1ea4356

Bambudan köpürtme tası olurmu ki? Aklımda deli sorular.  Huh  Boyut ve tarz çok iyi çünkü. Bambunun o sürtünme katsayısı da süper etki yapabilir köpük üretimine. Confused

bambu güzel fikir olabilir komşum ama tabanı dar değil mi?
(11/02/2020, Saat: 15:19)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bambu güzel fikir olabilir komşum ama tabanı dar değil mi?

Ben her sabunu, kremi fındık parçası kadar koparıp, sıkıp tabana bastığım için her tıraşta sıkıntı olmaz gibime geldi ama? Bilemedim şimdi? Gidip Migros'a canlı görmek gerek.
"A Samurai always wears two swords."
(11/02/2020, Saat: 15:24)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben her sabunu, kremi fındık parçası kadar koparıp, sıkıp tabana bastığım için her tıraşta sıkıntı olmaz gibime geldi ama? Bilemedim şimdi? Gidip Migros'a canlı görmek gerek.

Doğal ürünler her zaman ilgimi çekmeye devam ediyor.
Acaba sanal markette olan bir ürün mağazada bulunuyor mu?

Bazı mağazalar bulundurmuyor. Sadece sanal market aracılığıyla ulaşılıyor.
Ve tabi bulunuyor ise Kaç M mağazada bulunuyor?

E n v i r o n m e n t a l i s t

(11/02/2020, Saat: 15:24)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben her sabunu, kremi fındık parçası kadar koparıp, sıkıp tabana bastığım için her tıraşta sıkıntı olmaz gibime geldi ama? Bilemedim şimdi? Gidip Migros'a canlı görmek gerek.

Komşum, ben bambu çerezlik diye satılan bir ürün kullanıyorum. Bambunun kılcal dokusu köpük için ideal kesinlikle, estetik ve boyut açısından farklı çeşitlere de bakabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,522 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: