Köpürtme Tası Önerileri
https://www.modafeneri.com/4lu-meyve-cerezlik-kase

sarısını bir yıldan fazla oldu alalı menunum dilimler kabarık köpük yapması kolay genişliği iyi. yerel mağazalarda migrosda vs 10 liraya denk geliyor
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=13000

Burda incelemsi yapılan sabunu köpürtmek için @"ahraz" üstadın kullandığı köpürtme tası çok ideal sanırım. Forumda çoğu kişi bu ürünü kullanıyor. Kendisi Eminönün de çok uygun fiyata bulunabileceğini belirtmişti sabun incelemesinin altına. O yüzden İstanbul da olan arkadaşlar şanslı. Bir dönem A101 e falan da gelmiş sanırım ama ben ne zaman girsem hiç denk gelemedim Smile o yüzden İstanbul a gidene kadar uzaktan bakıyoruz şimdilik. Bende Proraso nun köpürtme tası var fakat ağzı dar olduğu için fırça çok çarpıyor kenarlara. Ben çok verimli kullanamadım.
(07/09/2020, Saat: 15:55)Second pass Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım merhaba, konuyu doğru yere mi açtım emin değilim hatta bunun yüzünden uyarı da aldım ama Confused neyse. Köpürtme kasesi olarak kullanabileceğim tırtıklı bir kap, kase önerisi almak için yazıyorum. Çünkü orjinalleri çok pahalılar. Teşekkür ederim.
İş görüyor inanın. Kenar kıvrımları köpüğün taşmasını da azaltıyor. Deneyebilirsiniz. Çok uyguna satılanları var, bayanların saç boyarken boya hazırladığı kap Wink32d0c3a089dd39de9959c6e4a8ca28d3.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum aslında uygun da 1 tane alabilir miyiz acaba?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yolo
(07/09/2020, Saat: 16:05)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İş görüyor inanın. Kenar kıvrımları köpüğün taşmasını da azaltıyor. Deneyebilirsiniz. Çok uyguna satılanları var, bayanların saç boyarken boya hazırladığı kap Wink

a101 şok marketlerde görürüm ara sıra 6 7 lira
(07/09/2020, Saat: 16:05)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İş görüyor inanın. Kenar kıvrımları köpüğün taşmasını da azaltıyor. Deneyebilirsiniz. Çok uyguna satılanları var, bayanların saç boyarken boya hazırladığı kap Wink32d0c3a089dd39de9959c6e4a8ca28d3.jpg

Marketlerin kataloglarını incelemeye başlıyorum komşum.
Yolo
Komşum a101e saksı gelmişti 3.5 tl ye aldım son hali bu, gayet iş görüyor da Smile ama estetik olarak o kadar yaratıcı olamadım göze hitap etmeyebilir. b669a2133641e7c40bf2058f606b1d9c.jpg9a4970b6ef02f7ba477e971a77e5e3d9.jpg2965cf0a7c38a10e4fd9683e5a170d48.jpg

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba Komşularım
Köpürtme tasının püf noktası, iç yapısı pütürlü, tırtıklı, çıkıntılı vb.. Olan taslar kullanılabilirmi ayrıca tasın malzemesinin önemi varmı plastik seramik gibi
(07/09/2020, Saat: 16:43)cemcagdas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Komşularım
Köpürtme tasının püf noktası, iç yapısı pütürlü, tırtıklı, çıkıntılı vb.. Olan taslar kullanılabilirmi ayrıca tasın malzemesinin önemi varmı plastik seramik gibi
Hepsi zevkinize kalmış komşum. Bakır ayran tası bile olur.

(07/09/2020, Saat: 16:34)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum a101e saksı gelmişti 3.5 tl ye aldım son hali bu, gayet iş görüyor da Smile ama estetik olarak o kadar yaratıcı olamadım göze hitap etmeyebilir.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah iyiliğini versin Cem bu ne Big Grin Big Grin

evde şiş veya yuvarlak uçlu çelik malzeme varsa ucunu ısıtıp çizgileri derinleştirirsen (oluk)dalga haline getirebilirsin . daha fonksiyonel olacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,510 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: