Köpürtme Tası Önerileri
@"tarkaner" abi harika bi kare yakalamışsın, o mavi turkuaz kaseler çok hoş
Yapalım o halde bi etkinlik Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(08/09/2020, Saat: 00:07)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapalım o halde bi etkinlik Smile

valla çok güzel bir fikir bence ?
Tarkan Abi ihtiyacımız olan ürünün kaynağını vermiş resmen Smile ben çok beğendim,gerçekten harika duruyorlar.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/09/2020, Saat: 22:47)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçanın ömründen yemesi ? Elimdeki en eski domuz kılı fırça dedemden kalma 1960 üretimi ve hala kullanılabilecek durumda ama dede yadigarı diye kaldırdım dolaba. Benim en eski fırçam da 10 yıllık Jaguar 1071 o da ha keza öyle. Ömürden muhakkak yer neticede fiziksel anlamda bir sürtünme / aşınma olduğu bir gerçek ancak onun ömrü muhtemelen bizim ömrü de , çocuğumuzun ömrünü de savar Big Grin ( fırçanın kusurlu üretime sahip olmayıp kıl vs dökmediğini varsayıyorum)

Sentetik fırça özelinde evet ömürden yer çünkü yapısı doğal kıllar kadar sağlam ve yadigar olamayacak kadar zayıf komşum Smile ben sentetikciyim o açıdan ömründen yer Smile
(07/09/2020, Saat: 23:26)Mansell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://images.app.goo.gl/ALLZNatkEeK73A1C7

Şuan favorim bu kopurtme aleti. Sebeplerine gelince,
Kırılma derdi yok.
Baş parmak ile işaret parmagi boşluğuna güzelce oturuyor. Gayet ergonomik.
Hafif olduğundan dolayı elde yorgunluk yaratmıyor.
Yüzeyi mat ve zemini dalgalı olduğundan dolayı hızlı köpük oluşturuyor.
Yukarı doğru çapı genisledigi için fırça ile çalışırken köpüğü bu vesile ile altta toplayabiliyorsunuz.
İçinden çıkan fırça ile arabanın havalandirma kanallari güzelce temizleniyor.
5-7 tl lik fiyatıyla tam bir performans/fiyat canavarı.

@Mansell komşumun belirttiği ürün Şok marketlerde 4,95 TL

ORnUML.jpg
AY1vRQ.jpg
Evet bende aldım bu üründen çok soicak su kullanmiyorsaniz kopurtme için bulabileceğiniz en ucuz ve kullanışlı kap bu.
Kartallar yüksekten uçar
ZpJfW4.jpg
295XsY.jpg

BİM de satılan yaz helvası kabı. Helva bittiğinde, kabın zeminini görünce akla gelen ilk şeyi tahmin ediyorsunuz. Denendi ve sonuç çok başarılı.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Sanırım nazar değdi ve yardımcımız köpürtme tasımı kırdığının acı haberini iletti bana. Yollar gözüktü karşılara doğru, bulunca foto atarım Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(08/06/2020, Saat: 13:59)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MXZo3o.jpg
mA30tE.jpg

Şöyle bir şey buldum iyi gibi geldi aldım hemen. Yarın sabaha dener foto yollarım. Saygılar

Mükemmel ötesi süper bir paylaşım Smile teşekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,433 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: