Ayagında Kundura.. Ayakkabı Boya ve Cila
Mevzu sadece ayakkabı olarak gorulmesin. Deri deridir, bu bilgilerin kullanılacagı yer elbet gelir.

Eski SE makine kutumuz, senelerin verdigi dogal yorgunlukla elimize gecti. Dilerseniz sulundırılmıs hidrojen peroksitle silip, ustune hafif ince zımpara yapıp, renk degistirici deri boyası ile boyayıp daha yeni bir gorunum elde edebilirsiniz.
Ben o vintage goruntusu hosuma gittigi icin sadece normal ayakkabı boyası ile boyayıp cila yaptım. En azından deri toparlayıp kendine geldi.

Eski hali
20p5vrk.jpg

Bakım sonrası
2445zlc.jpg
Bilgilendirme için teşekkürler. Ayrıca aline sağlık üstat güzel olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bayram ziyaretine gelen tam bir beyfendi kayınpederin ayakkabısını gece vakti aklima esti bir parlatayım dedim, gec saatte cektigim yarım yamalak fotolar icin ozur dilerim, ama en azından peder sabah gorunce cok begendi. (İcinden iyi ki kızı sana verdik be oglum diyecek kadar begenmismidir onu bilemem Tongue )

LvbJmG.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
(13/08/2019, Saat: 12:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayram ziyaretine gelen tam bir beyfendi kayınpederin ayakkabısını gece vakti aklima esti bir parlatayım dedim, gec saatte cektigim yarım yamalak fotolar icin ozur dilerim, ama en azından peder sabah gorunce cok begendi. (İcinden iyi ki kızı sana verdik be oglum diyecek kadar begenmismidir onu bilemem Tongue )

Eline sağlık abi Smile seni sevmeyen ölsün Big Grin
Nedir, ne değildir?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi