Derby Usta
Sabırsızlıkla beklediğim siparişim geldi

WTG-XTG-ATG olarak 3 perde ve çeşitli rötuşlar yaptım Gillete Black Beauty (5.ayar) ve Tabac sabunla

İlk perdenin başlarında "tüh ya bu sefer de yapamamışlar, eh işte" diyordum tam ama diğer perdelerde çok beğendim. Gayet sinekkaydı oldu nickim gibiSmile Sinekkaydı olsun diye rötuşlar da yaptım ama önemli bir tahriş olmadı. Süper değil ama gayet olmuş bu sefer Derby
Fikir vermek için=Normalde en sevdiğim jiletlerden biri Voskhod (Tahmin etmişsinizdir sakal, cilt yapımı)
(29/04/2019, Saat: 20:30)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabırsızlıkla beklediğim siparişim geldi

WTG-XTG-ATG olarak 3 perde ve çeşitli rötuşlar yaptım Gillete Black Beauty (5.ayar) ve Tabac sabunla

İlk perdenin başlarında "tüh ya bu sefer de yapamamışlar, eh işte" diyordum tam ama diğer perdelerde çok beğendim. Gayet sinekkaydı oldu nickim gibiSmile Sinekkaydı olsun diye rötuşlar da yaptım ama önemli bir tahriş olmadı. Süper değil ama gayet olmuş bu sefer Derby
Fikir vermek için=Normalde en sevdiğim jiletlerden biri Voskhod (Tahmin etmişsinizdir sakal, cilt yapımı)

Komşum bir tanışma konunuz olsa daha iyi tanınırdınız
(29/04/2019, Saat: 21:35)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bir tanışma konunuz olsa daha iyi tanınırdınız

Haklısınız komşum, doğru diyosun, yazıyorum şimdiSmile
Yurtdisina tanitimlarina ben basladim, Amerikalilara 10lu paket hediye ediyorum,
herkes cok memnun.
Merkur 34C ile de denedim. Daha da başarılı buldum. Tamam bence olmuş bu Derby Usta
Mühle R89 ile performans düşüklüğü hissedilir seviyede oldu bende Usta, daha az agresif makinelerde ilk perdede keskinlik yetersiz gibi hissedilir.

Yani agresiflik olarak en az Merkür 34C ve üstü makinelerde güzel iş çıkarıyor Usta.
Derby Usta'yı 34C ile pek sevemedim ama Fatboy (5-3 ayarda) ve X3'le keyifle kullanıyorum. Jilet aleti veya aletin jilet seçtiğine inandığım için sırasıyla diğer aletlerle de denemeye devam ediyorum. Derby Usta'yı kullanmayan komşum varsa mutlaka denemesini tavsiye ederim.
Derby usta 4 günlük sakalı sildi süpürdü @batmanforever volkan abi daha nediyim abi Smile
(02/05/2019, Saat: 09:20)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby usta 4 günlük sakalı sildi süpürdü @batmanforever volkan abi daha nediyim abi Smile

Sıhhatler olsun @jegal komşum
Derby Usta güzel jilettir.
Daha oncesinde bu jiletle ilgili farkli yorumlarim olmustu lakin simdiki yorumum bugunku tirasimla ilgili. Bugun yintal marka kelebek tipi mild bir makine ile derby ustayi kullandim. Son zamanlarda Derby ustadan sikayetim, her an saldirganlik yapip cildimde mikro kanamalara sebebiyet vermesiydi.
Sagolsun @batmanforever Volkan abi gecenlerde bi kargonun icerisine bana bir adet mantarda koymustu ve bugun derby ustayi mantardan gecirerek kullandim. Jilet tamamen farkli bir karaktere kavustu ve cok hosuma gitti. O saldirganligi gitti ve keskinligide cok azalmadi. Yalniz cok akici gelmedi. Kiyas yapacak olursam mantardan gecirdikten sonra polsilver gibi oldu benim tirasimda. Bir kac kullanimdan sonra bir kartela alirim gibi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 382,828 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 155,690 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,037 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,750 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: