Derby Usta
Derby Usta'yı beğenmene çok sevindim @turkoglum13 Mehmet. Bu arada favori jiletimdir severek kullanıyorum. Tıraş sonrasında ciltte bıraktığı etkiyi de çok beğeniyorum.
@batmanforever Volkan abi. Bazı fotolarında jileti şişe mantarından geçirdiğini gorüyorum. Ne işe yarıyor acaba?
(04/05/2019, Saat: 13:13)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan abi. Bazı fotolarında jileti şişe mantarından geçirdiğini gorüyorum. Ne işe yarıyor acaba?

@yenikomsu komşum, jileti ilk denediğimde çekiştirme veya tırmalama gibi bir durumla karşı karşıya kaldıysam bir sonraki jileti mutlaka zarftan çıkarttıktan sonra bir kereye mahsus mantardan geçiriyorum. Böylelikle jilet benim için konforlu hale gelmiş oluyor Smile
(04/05/2019, Saat: 13:35)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yenikomsu komşum, jileti ilk denediğimde çekiştirme veya tırmalama gibi bir durumla karşı karşıya kaldıysam bir sonraki jileti mutlaka zarftan çıkarttıktan sonra bir kereye mahsus mantardan geçiriyorum. Böylelikle jilet benim için konforlu hale gelmiş oluyor Smile

Teşekkür ederim abi bende denicem
(04/05/2019, Saat: 13:35)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yenikomsu komşum, jileti ilk denediğimde çekiştirme veya tırmalama gibi bir durumla karşı karşıya kaldıysam bir sonraki jileti mutlaka zarftan çıkarttıktan sonra bir kereye mahsus mantardan geçiriyorum. Böylelikle jilet benim için konforlu hale gelmiş oluyor Smile

Hmm ilginç ve mantıklı komşum, bende deniycem bazı jiletlerde
İlk defa rimei aletle denediğim derby ustayı keskinlik ve konfor yönünden çok zayıf buldum. Yeşil astranın yanına bile yaklaşamadı malesef bu alet ile. Bir günlük sakalımda bile çekiştirme yaptı. Bir de r89 ile deneyip fikrim değişmezse rafa kaldıracağım.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Komsum r89 ile denediniz mi, goruslerinizi paylasabilir misiniz?
(11/05/2019, Saat: 05:23)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum r89 ile denediniz mi, goruslerinizi paylasabilir misiniz?

@Dumanus komşum, bugün yarın deneyeceğim.

———————
Nice and clean.
(11/05/2019, Saat: 05:23)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum r89 ile denediniz mi, goruslerinizi paylasabilir misiniz?

Komşum denedim, hiç bir fark yok görüşlerim halen aynı. Keskin olmayan ve yetersiz konforu olan bir jilet sınıfına girdi benim sakalda ve ciltte. Tabi herkesin jilet deneyimlerinin farklı olduğunu hatırlatalım.

———————
Nice and clean.
(12/05/2019, Saat: 01:08)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum denedim, hiç bir fark yok görüşlerim halen aynı. Keskin olmayan ve yetersiz konforu olan bir jilet sınıfına girdi benim sakalda ve ciltte. Tabi herkesin jilet deneyimlerinin farklı olduğunu hatırlatalım.

———————
Nice and clean.

Komsum ben ustayi uc noktada Yeni nesil ve vintage aletlerde denedim. En yogun sakal cene kisminda var bende. mild aletlerde zorlandi oralarda onun disinda genelde sorunsuz ve mermer hissi veren tiraslarim oldu. Her daim soylerim geleneksel tirasin bu oznel halini cok seviyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 380,158 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,567 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,967 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: