Derby Usta
Kesinlikle katılıyorum komşularim. Derby usta benim içinde konfor ve keskinlik olarak gerekte yerli bir firmamız olması nedeniyle benim için ilk 5'e girer. Tabi ki bu tamamen kişisel kimisine hiç uymayabilir
Voskhod  Jilet adamdır!
Keskinliği çok fazla degil ama gayet konforlu geldi. Bir defa kullanılir
(22/05/2019, Saat: 17:35)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keskinliği çok fazla degil ama gayet konforlu geldi. Bir defa kullanılir

Katılıyorum, bir defa kullanılır. Ama ambalajı vs güzel olmuş, bitince bir kez daha alacağım.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Geçenlerde Derby Usta'nın 100'lük ve paket halindeki yarım jiletlerinden ilk kez kullandım.
Belki tesadüfen iyi olmayan geldi ya da bende hata oldu.
Yüzümde tahriş ve yanmalar oldu.
Bu yüzden de onlardan pek memnun kalmadım.
Belki de orjinal Derby Usta değildi.

Bugün ise yaprak jiletini kullandım ve çok memnun kaldım.
Gerek keskinliği ve gerekse tahrişsiz bir tıraş sağlaması yönünden benden de olumlu not aldı.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(23/05/2019, Saat: 10:33)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde Derby Usta'nın 100'lük ve paket halindeki yarım jiletlerinden ilk kez kullandım.
Belki tesadüfen iyi olmayan geldi ya da bende hata oldu.
Yüzümde tahriş ve yanmalar oldu.
Bu yüzden de onlardan pek memnun kalmadım.
Belki de orjinal Derby Usta değildi.

Bugün ise yaprak jiletini kullandım ve çok memnun kaldım.
Gerek keskinliği ve gerekse tahrişsiz bir tıraş sağlaması yönünden benden de olumlu not aldı.

Derby Usta yarım ve tam jiletleri aynı alette mi kullandınız?
(23/05/2019, Saat: 15:05)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby Usta yarım ve tam jiletleri aynı alette mi kullandınız?

İkisini de jiletli ustura'da kullandım.
Yalnız Usturanın yaprak jileti tam olarak alma özelliği de bulunuyor.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Deby ustayı shavette çok başarılı buluyorum. Shavette çok keskin jileti oldum olası sevemedi cildim. Derby usta biçilmiş kaftan.
Bu jileti denedikten sonra, 9 aylık jilet denemelerini sonlandırdım. Üretimi durmadığı sürece kullanacağım tek jilet olur.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(22/05/2019, Saat: 21:51)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katılıyorum, bir defa kullanılır. Ama ambalajı vs güzel olmuş, bitince bir kez daha alacağım.

Derby den beklemedigim performansi aldim komsum. En azindan biz Türklerinde artik guzel bir jileti var diyebilirim. Ama benim gorusume gore bir perma sharp gibi defalarca kullanilacsk jilet degil
(23/05/2019, Saat: 17:18)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisini de jiletli ustura'da kullandım.
Yalnız Usturanın yaprak jileti tam olarak alma özelliği de bulunuyor.

DE alette yarım jilet kullandıysanız acaba farklı açı ile tutmuş olabilir mi diye düşündüğüm için sordum komşum.

Tam jilet takılan takılan usturalar acaba yarım jilet takıldığında keskin ağzı aynı mesafede tutmuyor olabilir mi?
Eğer öyle değilse Derby Usta'nın yarım ve tam jiletlerinin aynı kalitede olmadıkları anlamına gelir. Bu durumda anlamanın tek yolu yarım jilet takılan usturada her ikisini denemek.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,633 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 156,942 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,073 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,795 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: