Derby Usta
(27/07/2019, Saat: 03:16)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2. Traşı daha keskin! Bariz fark var hatta 3. traşı da ilk traşından keskin.

Bunu dikkate alarak denerse beğenmeyen arkadaşlar belki fikirleri değişebilir ama malum jilet işi kişiye göre çok değişken..

kesinlikle öyle size katılıyorum, bugün derby usta ile üçüncü tıraşımı oldum, her bir tıraş bir öncekinden daha iyi idi, derby usta günlük tıraş için biçilmiş kaftan,ve ayrıca atg bile yapmadan çok yakın bir tıraş veriyor
Dün olduğum tirasta müthiş bir bbs yüz yakaladım. Ustanin tıraş sonrasi hissini seviyorum. bir veya iki defa tıraş oluyorum tek jiletle .
(21/08/2019, Saat: 07:39)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün olduğum tirasta müthiş bir bbs yüz yakaladım. Ustanin tıraş sonrasi hissini seviyorum.  bir veya iki defa tıraş oluyorum tek jiletle .
Komsum Ustayi hangi aletle kullanirsam kullanayim tiras esnasinda zerre yanma olmiyor. 2 perde de clk guzel sonuclar elde ediyorum. Ancak tirastan sonra 2 gun boyunca cildim adeta yaniyor.
(21/08/2019, Saat: 13:21)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum Ustayi hangi aletle kullanirsam kullanayim tiras esnasinda zerre yanma olmiyor. 2 perde de clk guzel sonuclar elde ediyorum. Ancak tirastan sonra 2 gun boyunca cildim adeta yaniyor.

çok ilgimç komşum tıraştan sonra balsam ya da krem kullanıyor musuz. bahsettiğniz zaman diliminde sakal çoktan yeniden çıkmış ve kesilebilir hale gelmiş oluyor. uzaması ile alakalı olabilir birşey diyemedim başka
(21/08/2019, Saat: 13:24)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok ilgimç komşum tıraştan sonra balsam ya da krem kullanıyor musuz. bahsettiğniz zaman diliminde sakal çoktan yeniden çıkmış ve kesilebilir hale gelmiş oluyor. uzaması ile alakalı olabilir birşey diyemedim başka

Kaliteli balsamlar kullandigim halde bile fayda etmiyor. 2 gun boyunca yanıyor. Ama çok sert sakallarim var bunu da belirteyim. @mustbe
(21/08/2019, Saat: 20:42)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaliteli balsamlar kullandigim halde bile fayda etmiyor. 2 gun boyunca yanıyor. Ama çok sert sakallarim var bunu da belirteyim. @mustbe

Komşum aklıma tek gelen şey cildinizi istemeden tıraş sırasında tahriş ettiğiniz ve kendini toparlayana kadar yani 2 günlük süreçte yanması diyeceğim ancak tıraş sırasında hiç bir belirtinin olmaması işi içinden çıkılmaz hale getiriyorSmile
(21/08/2019, Saat: 20:50)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum aklıma tek gelen şey cildinizi istemeden tıraş sırasında tahriş ettiğiniz ve kendini toparlayana kadar yani 2 günlük süreçte yanması diyeceğim ancak tıraş sırasında hiç bir belirtinin olmaması işi içinden çıkılmaz hale getiriyorSmile

Yani komşm bu geleneksel tiraş işi dipsiz bir kuyu bakalim ne kadar inecek @Sh@dow
Edit: permasharp ta hic bir sorun yasamıyorum.
Bazı jiletler kaplamalı oluyor mesela teflon gibi. Platin gibi. Öyle bir alerjik durum olabilir mi ki ?
(21/08/2019, Saat: 21:58)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazı jiletler kaplamalı oluyor mesela teflon gibi. Platin gibi. Öyle bir alerjik durum olabilir mi ki ?

@mustbe Bence de sıkıntı kaplamada derby premiumda da ayni problemi yasamıştım
(21/08/2019, Saat: 22:45)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe Bence de sıkıntı kaplamada derby premiumda da ayni problemi yasamıştım

Bende bir çılgın yapıp derby ustayı 7.kez kullanmayı denedim 4.den sonra kesmek harici her şeyi yaptı sorun kaplamayla ilgili cildimde oluşmayan kızarıklıklarla karşılaştım, ancak tahriş değil alerjik resmen.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 378,903 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,527 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,963 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,677 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: