Derby Usta
Derby ustayı çok beğendim
Feather ile birlikte favorim oldu
Stokladım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Henüz almadım deneyince göreceğim extraya göre nasıl olduğunu,yeni bileme teknolojisinden ne demek istemişler onu anlayamadım.Uzun süredir bıçak ve kesici ağızlı aletlerle haşır neşirim nasıl bir yeni bileme teknolojisi olabilir acaba.Bileme açısını mı değiştirdiler ki ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
3. kullanışımda beni şaşırttı 2 kez kullandığımda 2 kez kullanıp atmıştım bu sefer 4 kez kullanımı kaldırdı keskinliği çok iyiydi zaten stok yapmıştım.Aynı pakette farklılık olabiliyor demek güzel jilet
Bence Derby markasını tebrik etmek gerek bu güzel jilet için  Wink Sanırım onları ödüllendirmenin en güzel yolu da stok yapmak olabilir  Big Grin
İşin şakası bir yana oldukça güzel bir jilet, ortalama üzerinde sayılabilecek toplam kaliteye sahip. Yerli ve dolayısıyla ucuz olması da cabası gibi duruyor. Her tıraş esnasında elim Usta jilete gidiyor, çünkü gerek tıraş esnasında gerekse de sonrasında rahat ettiriyor.
Bence de biz elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz. En çok kendimi suçluyorum bu konuda. Hep zor ulaşılan , pazarda olmayan ürün daha cazip geliyor. Aynı şekilde arko sabun ve derby kremler de başka ülkede üretiliyor olsa sanki daha fazla talep görürdü. Sonuçta derby extra bile yabancı tıraş severler arasında çok tutulan bi jilet. Usta henüz tam yaygınlaşmadı sanırım yabancı pazarda. Yaygınlaştıkça çok büyük talep göreceğini düşünüyorum.
Usta ihraç olmayacak Türkiye'de bu isimle devam edilip yurtdışı nda derby extra olarak satılacak diye okumuştum komşum forumda.
İhraç olmasa da biz nasıl diğer pazarların jiletlerini ufak çapta satın alıp deniyorsak onlar da illa ki bu şekilde ulaşacaktır.
Forumdaki yorumlara dayanamayip bugun ilk defa Merkur Futur ile , 2 gunluk sakalda denedim. Simdiye kadar denemedigim icin pisman oldum. Tamamen on yargi ile yaklasmistim ama favori jiletlerimden Silver blue ve 7 oclock kadar iyi tras verdi. Sheeplessness komsuma katiliyorum elimizdekinin degerini bilmiyoruz . Umarim paketlerin standarti vardir , jiletten jilete degismez. Bu paketi bitirip ona gore karar verecem ama ilk trasima gore kesinlikle stoklayacim bir jilet gibi duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Komşularım ufak bir anket. Usta mı yoksa permasharp mı ?
Ben Perma Sharp diyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 382,811 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 155,661 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,036 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,750 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: