Derby Usta
Ben ilk çıktığında almıştım. Ne ara vazgeçtiniz ürünün ilk halinden. Bir sene anca oldu :/
ustanın yazısız jiletlerinden kullanıyorum günlük tıraşlarda gayet konforlu yeni çıkanları hiç denemedim benden söylemesi eski yazısız jiletlerden stok yapın günlük tıraş olanlar için
Derby premium’un bir tık daha konforlusu. Sarı gillette’e çok benziyor.
20 küsur jilet denedim denemeye de devam ediyorum. Ne zaman usta ile tıraş olsam usta varken aslında başka jilet aramaya da gerek yok diyorum.
Ben de kendimi alıştırdım bu jilete. Başka jilet ihtiyacım olmayınca da ucuza konforlu tıraş oluyorum Smile
Bir olumlu yorum da benden. Derby premiumu da bir hevesle almıştım ama beklediğimi bulamamıştım. Ustayla şimdilik iyi anlaşıyoruz. Permasharptır aslında favori jiletim ama bakalım zamanla onun yerini alabilecek mi? Traş makinem rimei, sabunum genelde arko.
Ben ustayı ne zaman hangi aletimle kullansam 'güzel jilet' diyorum.
(19/02/2020, Saat: 23:11)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustanın  yazısız  jiletlerinden kullanıyorum  günlük tıraşlarda  gayet konforlu  yeni çıkanları hiç denemedim benden söylemesi eski yazısız  jiletlerden stok yapın günlük tıraş olanlar için

Hafta içi hergün tıraş olan biri olarak kesinlikle katılıyorum komşum. Geçen ay İmpa'dan aldığım yazısız idi ve çok memnunum.
Evet bendekilerde yazısız seri Razorustan almıştım. Acaba baskılı seri nasıl ?
(24/02/2020, Saat: 10:50)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet bendekilerde yazısız seri Razorustan almıştım. Acaba baskılı seri nasıl ?

Dağlar kadar fark var
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 378,869 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,524 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,963 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,677 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: