Derby Usta
Çok severek kullandığım bu arkadaş ile roccada anlaşamadık. İlk defa bana sıkıntı yaşatıyor. Rocca ile uyumsuz olduğunu daha öncede söyleyenler oldu. Çok haklılarmış.
Derby Usta'yı 2 kere r41 ile kullandım. İlki sorunsuzdu aynı paketteki 2. jiletle tıraşı bitiremedim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Baskisiz jilet versiyonundan memnun kalip baskili versiyonda standart disi tiras yasayanlardanim ben de. Paketteki bazi jiletler iyiyken bazilari ayni sonucu vermiyor maalesef
Derby ustayı Astra veya perma Sharp gibi günlük tirasta kullanan varmı? Kimi çok övmüş kimi çok yermiş bu jileti. Agresif olmayan aletler ile kullanımı nasıldır? 100 lusu gün itibariyle 30 TL.Kullanan komşularım bilgi verirse sevinirim.
Kartallar yüksekten uçar
(09/05/2020, Saat: 14:58)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby ustayı Astra veya perma Sharp gibi günlük tirasta kullanan varmı? Kimi çok övmüş kimi çok yermiş bu jileti. Agresif olmayan aletler ile kullanımı nasıldır? 100 lusu gün itibariyle 30 TL.Kullanan komşularım bilgi verirse sevinirim.

Bir onluk kutu alıp denemenizi öneririm. Ben rimei ve de89 da severek kullandım. Bu arada benim kullandıklarım baskılı olanlardandi. Baskisizlarin daha iyi olduğu söyleniyor.
benim de severek kullandığım jillettir kendileri.paketlerde farklılık gösteren jiletler de çıkabiliyor,bende yeni serilerini kullandım.genel olarak ulaşılabilir ve ucuz olması cazip kılıyor.
peki Derby usta mi rapirami sizce uygun fiyatlı olarak performans olarak ?
Kartallar yüksekten uçar
(09/05/2020, Saat: 16:27)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: peki Derby usta mi rapirami sizce uygun fiyatlı olarak performans olarak ?
Derby usta

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/05/2020, Saat: 16:27)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: peki Derby usta mi rapirami sizce uygun fiyatlı olarak performans olarak ?
Bence derby usta

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Derby Usta özellikle 2. ve 3. tıraşda bariz çok daha iyi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,403 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 156,006 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,065 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,764 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: