Derby Usta
Sonuçta yerli malı yurdun malı öncelik bunun olmalı çok tahriş yoksa bunu muhakkak almalı
İnsanlara doğru da olsa hoşlarına gitmeyen bir şey söyleme! yoksa seninle kavga ederler...
Rimei traş aletiyle harika uyumda olan bir jilettir benim için bugune kadar ne bir tahriş ne bir kesik yaşatmadı keskinliği sert ve sık sakallı olmama ragmen 2 perdede sinek kaydı yapıyor.
derby usta iyimi ? bende rapira var 2013 yılında almıştım geçen ilk defa kullandım kesmiyor doğru düzgün kılları keserken zorlanıyor.
derby dahamı iyi ?
Rapira ile pek anlaşamamış biri olarak Usta / r89 ve usta / rimei uyumuna bayılıyorum Smile
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Derby usta özellikle agresif aletlerle çok iyi iş çıkarıyor. Ben yaqi classic ve r41 ile uyumuna bayılıyorum.
teşekkürler
Derby usta siyah baskılı olan jilet çok çabuk köreldiğini farkettim,derby extra daha uzun süre dayanıyordu.2 tıraştan sonra performansta çok azalma gördüm.Fakat ben beğendim jileti 100 lük kutu aldım kullan at şeklinde devam edeceğim çokta problem değil hızlı körelmesi fiyat performans olarak güzel bir jilet.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Merhaba,
galiba makineden makineye de değişiyor. Ben Edwin Jagger D89 Barley ile denedim. Sonuç: hüsran denecek kadar tahriş. Bir de Wilkinson makine var onunla denemeyi düşünüyorum.
(14/05/2020, Saat: 20:34)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: derby usta iyimi ? bende rapira var 2013 yılında almıştım geçen ilk defa kullandım kesmiyor doğru düzgün kılları keserken zorlanıyor.
derby dahamı iyi ?

Yaşamak şakaya gelmez,
büyük bir çiddiyetle yaşayacaksın.

Nazım HİKMET
(20/05/2020, Saat: 02:21)Mükremin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
galiba makineden makineye de değişiyor. Ben Edwin Jagger D89 Barley ile denedim. Sonuç: hüsran denecek kadar tahriş. Bir de Wilkinson makine var onunla denemeyi düşünüyorum.
Komşum usta korunaklı aletlerde kesmiyor. Bu da baskı ve tahrişi getiriyor. Elinizdeki en agresif aletlerle de bir şans verin derim. Biraz önce 3 günlük sakala roca v4 başlık ve usta ile giriştim. Takılma, yolma vs olmadan 3 perde tertemiz bir tıraş verdi. Üstelik bitkisel Proraso beyaz sabun ile yani tallow katkılı ekstra kaygan bir sabun da kullanmadan. Tabac ile performans daha da yükseliyor. Tâbi sizlerden öğrendiğim en önemli husus jilet tecrübesinin tamamen kişisel olduğudur. Saygılarımla.
Edwin Jagger De89 ile verim alabildiğim bu jilet, dün Rockwell 6C ile kullanımımda hiç hoşuma gitmedi. Uyumsuzluk oldu yani. Çokça çekiştirme yaptı, üstüne üstlük yolma girişimlerinde bulundu hadsiz jilet :-)
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,750 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 157,050 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,080 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,800 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: