Derby Usta
Banyo sonrası yumuşak 2 günlük sakalım için bugun daha önce aldığım (100lük paket) derby usta ile traş olayım dedim. Demez olaydım 3perde kazıma sonucu yüzümde kısım kısım sakal kaldı ve tahriş olmasın diye traşı bıraktım. Şuan 99 adet derby usta mevcut isteyene bedelsiz veya tavsiye edeceği deneme jiletleri karşılığında yollarım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/07/2020, Saat: 11:46)the godfather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Banyo sonrası yumuşak 2 günlük sakalım için bugun daha önce aldığım (100lük paket) derby usta ile traş olayım dedim. Demez olaydım 3perde kazıma sonucu yüzümde kısım kısım sakal kaldı ve tahriş olmasın diye traşı bıraktım. Şuan 99 adet derby usta mevcut isteyene bedelsiz veya tavsiye edeceği deneme jiletleri karşılığında yollarım

komşum geçmiş olsun başka bir paketten başka bir jilet denemekte fayda var hatalı üretim denk gelmiş olabilir
(20/07/2020, Saat: 12:27)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum geçmiş olsun başka bir paketten başka bir jilet denemekte fayda var hatalı üretim denk gelmiş olabilir
Deneyeyim ama hepsi böyle ise çok sıkıntılı.ej de89 ile denedim. Bu sefer de wilkinson ile deneyeceğim

(20/07/2020, Saat: 12:35)the godfather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deneyeyim ama hepsi böyle ise çok sıkıntılı.ej de89 ile denedim. Bu sefer de wilkinson ile deneyeceğim

aynı makine ile deneyin jiletin sorunu varsa ortaya çıkar
(20/07/2020, Saat: 12:35)the godfather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deneyeyim ama hepsi böyle ise çok sıkıntılı.ej de89 ile denedim. Bu sefer de wilkinson ile deneyeceğim

Sakal yapınızı bilmiyorum ama 89 ve bu jilet uyumsuz olmuşta olabilir komşum. Belki daha agresif bir aletle cildinizde daha iyi anlaşabilir.
Bu jileti sadece agresif aletlerle begeniyordum ama alıştıkça wilkinson classic ile bile tahrissiz tıraş verebiliyor. Sadece ilk perdedeki cekistirme konusunda biraz sabırlı olmak ve tahammül etmek gerekiyor. Çünkü kesim sırasında hissedilen cekistirme tıraş sonrasına yansımıyor.
Yuma ile iyi oluyor bu jilet benim gözlemimce.
(20/07/2020, Saat: 13:54)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakal yapınızı bilmiyorum ama 89 ve bu jilet uyumsuz olmuşta olabilir komşum. Belki daha agresif bir aletle cildinizde daha iyi anlaşabilir.
Doğrudur ama 50 liralık jilet için alet almanında anlamı yok. Onun yerine feather, nacett veya pherma sharp almak daha iyi

Bu jiletin baskılı baskısız versiyonlarını hem agresif hem mild aletlerde denedim. Hiçbirinde güzel tıraş çıkarmadı. Tahriş etmeye ve noktasal kanamalara neden oldu. Son derece konforsuz bir jilet bence. Derby'nin üretimi olmayan normal jiletinden tek farkı biraz daha keskin olması.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/07/2020, Saat: 14:06)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti sadece agresif aletlerle begeniyordum ama alıştıkça wilkinson classic ile bile tahrissiz tıraş verebiliyor. Sadece ilk perdedeki cekistirme konusunda biraz sabırlı olmak ve tahammül etmek gerekiyor. Çünkü kesim sırasında hissedilen cekistirme tıraş sonrasına yansımıyor.

Size katılıyorum komşum agresif aletlerde iyi oluyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,681 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 156,980 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,075 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,799 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: