Derby Usta
Bana çok iyi geliyor bu jilet. Rimei,Ws, Yuma, EJ89,R41,fatip ve 37c ile denedim hepsiyle de konforlu tıraşlar oldum. Bir de bendekiler baskılı olanlardan. Baskisizlarin daha iyi olduğu söyleniyor.
bir güncel alalım mı ? nasıl derby extra dan bir farkı var mı ? premium olanı denemiş ve beğenmemiştim. yani beğenmedim derken astra , perma sharp varken almam şahsen.
(17/09/2020, Saat: 20:04)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir güncel alalım mı ? nasıl derby extra dan bir farkı var mı ? premium olanı denemiş ve beğenmemiştim. yani beğenmedim derken astra , perma sharp varken almam şahsen.

Derby ve zazalarin icinde bana en çok uyan usta oldu. Yeşil astra benim favori jiletim ama olmasa usta ile devam ederim.
İyi akşamlar komşular. Bugünkü tecrübemi paylaşayım istiyorum. Benim grupta daha önce paylaşmış olduğum 40 küsür jilet içerisinde memnuniyet sıralamasında 10. sırada olan derby ustanın bugün yeni kartelasını açıp tıraş oldum felaketti.
Daha önce memnun kaldıklarımın kağıtlarında "derby usta" yazıyordu, memnun kalmadığımda "Azmüsebat" yazıyor.
Hangisi eski hangisi yeni bilmiyorum ama benim gibi hassas ciltli adamı duman etti Sad elinize geçerse aman dikkatli tıraş olun komşular.
1970 doğumlu, 15 Eylül 2019 da geleneksel tıraşa gönül vermiş, Öğretim Üyesi
Sakal yapısı:Yumuşak
Cilt yapısı:Karma cilt yanaklar kuru
Tıraş sıklığı-şekli:İki günde bir
(18/09/2020, Saat: 22:02)sertac42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar komşular. Bugünkü tecrübemi paylaşayım istiyorum. Benim grupta daha önce paylaşmış olduğum 40 küsür jilet içerisinde memnuniyet sıralamasında 10. sırada olan derby ustanın bugün yeni kartelasını açıp tıraş oldum felaketti.
Daha önce memnun kaldıklarımın kağıtlarında "derby usta" yazıyordu, memnun kalmadığımda "Azmüsebat" yazıyor.  
Hangisi eski hangisi yeni bilmiyorum ama benim gibi hassas ciltli adamı duman etti Sad elinize geçerse aman dikkatli tıraş olun komşular.

İyi akşamlar . Benimkinde de azmüsebat yazıyor . Günlük tıraş için iyi bence . Yeşil Astra ile aynı gibi . Günlük kullanılabilirler listeme ekledim Smile
Aslında derby usta ayarlı makinelerde çok iyi sonuç veriyor. Ben ayarlı makinede kullanıyorum önce 4. Ayarda sonra 2.ayarda iki perde olarak konforlu bir tıraş çıkıyor.
(18/09/2020, Saat: 23:43)ati19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında derby usta ayarlı makinelerde çok iyi sonuç veriyor. Ben ayarlı makinede kullanıyorum önce 4. Ayarda sonra 2.ayarda iki perde olarak konforlu bir tıraş çıkıyor.

Ben en ucuz makinede kullandım Rimei de günlük kullanmak için 4-5 paket almayı düşünüyorum. Mavi Astra ile beraber stoklayabileceğim kalitede bir jilet olduğunu düşünüyorum. Yıllar önce derby extra denemiştim sedef ustura ile yüzümü parçalamıştım. Bunu çok beğendim.
Beğenenler ile astra vs (daha önce denemediğim) jilet takası yapabiliriz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Baskısız versiyonu daha başarılıydı bana göre, baskılı versiyon hem standart değil hem de tahriş yaşatmaya daha meyilli. Alıp beğenince bir kartela daha alayım dedim, jilet değişmiş maalesef. Bitsin diye kullanıyorum ancak keyif aldığım söylenemez
Baskısız versiyonundan bulabileceğimiz bir yer bilen var mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,681 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 156,978 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,075 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,799 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: