Derby Usta
3 gün üst üste rimei ile tıraş oldum , jilet yağ gibi akıyor. Umarım bozmazlar. İmpada satılanla razorusta satılan arasında far var mı ?
(22/09/2020, Saat: 10:23)gibicibicis_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 gün üst üste rimei ile tıraş oldum , jilet yağ gibi akıyor. Umarım bozmazlar. İmpada satılanla razorusta satılan arasında far var mı ?

Impa da şuan baskısız yok razorus u bilmiyorum.
Derby usta jiletlerin baskısız olanları daha keskin komşular
Baskılı üretimler de keskinliği az
(22/09/2020, Saat: 18:18)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby usta  jiletlerin  baskısız olanları  daha  keskin  komşular

Evet haklısınız.

Derbynin eski jileti çok keskin olduğu halde baskılı üretimi hiç keskin değil. Sert sakallarımı hiç kesmedi dersem yeridir. Usturayla ters düz yapa yapa biraz daha iyi kestim. Usturayla tıraşa yeni başlayanlar için ideal gelebilir bu jilet ama normal kullanıcı için beş para etmez. Ayrıca satın alırken baskılı baskısız ürün olduğu uzaktan nasıl anlaşılır ki? Derby neden böyle bir ayrım yapmış büsbütün soğudum firmadan.
(23/09/2020, Saat: 22:08)shopol21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet haklısınız.

Derbynin eski jileti çok keskin olduğu halde baskılı üretimi hiç keskin değil. Sert sakallarımı hiç kesmedi dersem yeridir. Usturayla ters düz yapa yapa biraz daha iyi kestim. Usturayla tıraşa yeni başlayanlar için ideal gelebilir bu jilet ama normal kullanıcı için beş para etmez. Ayrıca satın alırken baskılı baskısız ürün olduğu uzaktan nasıl anlaşılır ki? Derby neden böyle bir ayrım yapmış büsbütün soğudum firmadan.

Meğerse baskısız olan eski ürünmüş.
@"shopol21" baskılı ve baskısız ayrımı uzakdan anlaşılmayacak durum ne yazık ki
Bu ayrımın olmasının sebebi avrupa pazarına üretiyor derbynin ürettiği keskinliği az olan jiletler talep görüyor ve beğenerekde kullanıyorlar avrupalının sakal tipine uyarlanıarak satışı yapılıyor bu durumda iç pazarda talep olmuyor

derby premium isveç çeliği jileti bile ilk önce avrupaya ihraç edildi yerli pazarda satışa sunulmamışken
(22/09/2020, Saat: 18:18)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby usta jiletlerin baskısız olanları daha keskin komşular

Katılıyorum komşum. Baskısı olanı keşke bulsak da alsak. Tam bir, günlük jilet kendisi.
üzerinde azmüsabat yazılı olanı usturada kullandım, keskinliğini beğendim, yolmadan kesiyor, akıcı bir jilet.
Merhabalar. Geçmiş konulara bakarsanız çoğunlukla derby ürünlerini yerden yere vurmuşumdur. Bugün bu sefer derby usta ile tıraş olmak istedim. Muazzam temizlikte bir tıraş elde ettim. Sıfır tahrişle tıraşımı tamamladım en ufak bir yanma yok. Gerçekten de başarılı ve konforlu bir jilet.
@shopol21 bir de perma sharp dene farkı gör.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,283 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 155,888 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,056 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,760 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: