Derby Usta
tenekeden bozma derby extra piyasadan kalktığına göre, elde kalan jiletleri derby usta adı altında piyasaya sürmüş olabilirler belki. elimde kanıt yok, sadece komplo teorisi ?
Bu jilet Yuma makine ile gerçekten çok iyi anlaşıyor. Gayet beğendim.
Fatboy'la Derby Usta'yı kullanmayı çok seviyorum yüzümde akıyor desem yeri var. Aynı jileti EJ DE89'la kullandığım dönemde ise sonucu hüsran olmuştu Smile
Her jilet her aletle uyumlu olmayabiliyor.
Usturayla uyumunu beğeniyorum ama elimde permasharp stoğu oldukça pek elim gitmiyor. Anca DE makinede (parker 65r)
sonuç hüsran ve tahriş olup yanan bir cilt
yaqi orta agresif aletle kombine ettim cilltte kızarıklık kaşıntı yaptı gereksiz bir jilet bana göre
(30/10/2020, Saat: 17:59)saintdumas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tenekeden bozma derby extra piyasadan kalktığına göre, elde kalan jiletleri derby usta adı altında piyasaya sürmüş olabilirler belki. elimde kanıt yok, sadece komplo teorisi ?

Evet bir komplo teorisi.

Derby extra jiletler piyasadan kalkmadı, hala üretiliyor. Ancak artık sadece yurtdışı pazarı için üretiliyor.

Derby premium, extranın honlama geometrisi ve kalitesi biraz daha geliştirilmiş versiyonu.

Derby usta gerek çelik, gerek honlama olarak tamamen yeni bir jilet ve şu an Azmüsebat'ın en beğenilen jileti durumunda.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Yeni başladığım zamanlarda sakallarım sert olduğu için hep keskin jiletleri seviyordum. O yüzden hoşuma gitmeyen bir jiletti. Ama daha sonraları orta agresifin bir tık üstü aletler ile kombine ettim ve şu anda   sürekli derby usta kullanıyorum. Bana göre tam bir fiyat performans jileti.

Kesim hissiyatını şöyle söyleyeyim, hani 7 o clock sarı gibi keskin jiletleri ikinci kez kullanırsınız da keskinliği düşmüştür ama konforu artmıştır ya işte derby ustanın da keskin jiletlerin ikinci üçüncü kullanımına yakın bir konforu var.
Astra yeşil , cyristal super platinum kullanmıştım daha önceleri. Yaprak jiletim kalmadığı için bu markayı aldım istemeyerek de olsa. Ben de çok olumlu iz bıraktı. sıfır tahriş. Çok beğendim. Astra ve crystal'de tahriş oluyordu. Ama derby usta'da olmadı. 10 üzerinden 10. Çift perdede sıfır tahrişsiz bir tıraş yaşadım. Bundan sonraki tercihim bu olucak.
@"ua_cakar" üstat, derby usta ile beraber hangi jilet tutucuyu kullandınız ?
(21/12/2020, Saat: 00:03)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"ua_cakar"  üstat, derby usta ile beraber hangi jilet tutucuyu kullandınız ?

Merkur 34c

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,629 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 156,937 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,073 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,795 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: