Derby Usta
ben yarım jilet usta - yaqi katana ile çok iyi bir uyum yakaladım.
Kesinlikle komşum yarim derby usta ile katana çok güzel ikili oldular bende de.
Kartallar yüksekten uçar
Ben ustura ile tıraşta çok beğeniyorum yarım jilet versiyonunu komşular. Gayet güvenli tıraş veriyor.
Gillette Fatboy'la (5. ayarada) kullanmayı çok seviyorum.
Derby usta yaprak jiletini kullanma fırsatım oldu, progress 4.ayarda 3 perde tiraş oldum cok beğendim 2.perde de daha iyi akış sağladı.cekme yapmadı gayet keskin buldum.
Yaqi beast ile çok iyi uyum sağladı. Agresif aletlerle kombine edilmesi daha iyi sonuç veriyor gibi.
özellikle slant ve agresif aletlerle uyumunu beğendim. fiyatı da göz önüne alındığında, fiyat/performans oranı ile tıraşseverleri mutlu edecektir.
Bende de var bu jiletten. Ben de en yakın zamanda yaqi agamemnon ve mühle R101 ile deneyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Eski derby agresifligi yok ancak keskinlikten feragat etmişler. Geleneksel tirasa, özellikle usturaya yeni başlayanlara ve tahriş sorunu yaşayanlara bu jileti öneririm sadece.
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
Ben bu jileti sevip sevmediğime hâlâ karar veremedim komşular. Kalın yapılı olduğu için tıraş olurken odun gibi çok kaba geliyor. Keskinliği ve konforu da nispeten az olunca 2 perde sonunda elim titreyerek sürüyorum yüzüme şapı. Ama hayret vericidir ki en ufak bir yanma olmuyor. Keza tıraş esnasında sanki sakallar kalıyormuş gibi oluyor ama tıraş sonrası yüzümü yıkayıp kuruladıktan sonra gayet pürüzsüz bir cilt bırakıyor arkasında usta hazretleri. Uzun lafın kısası her ne kadar tıraş esnasındaki hissiyatını sevmesem de, temiz ve tahrişsiz tıraş vermesi, ucuz ve her yerde bulunabilir olması yönleriyle, jilet denemelerim bittiği zaman stok yapmak için en güçlü adayım derby usta hâlâ.

MRD-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 378,859 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,516 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,962 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,676 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: