Derby Usta
Premium 100lu paket sitelerinde görünmüyor. Acaba stok bitti mi?
Hiç bilmiyorum ki
2i0tevo.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
https://www.derby.com.tr/kategori/profes...-bicaklari

Kutusu değişmiş halde resmi bu sayfada.

~SB
Sagolun komşular.
Hiç bilmiyorum ki
(17/10/2018, Saat: 10:52)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun sebebi nedir Mustafa Bey? Çok ilginç bir karar almışlar.

(17/10/2018, Saat: 10:55)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey bu durum derby Premium ve derby extra  jiletlerini mi kapsıyor sadece  yada  derby tek,2,3 bıçaklı permatikleride  türkiyede satışı  yapılmayacak mı

Arkadaşlar önceki tanıdığım hiçbir personel kalmadı , hepsi değişti. Sağlıklı bilgi alamıyorum.
Bende diğer arkadaşlar gibi satış öncesi derleyip toplama hamleleri olarak düşünüyorum . Son gururumuzda elden gidecek gibi görünüyor.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Umarim satilmaz,fakat kalite dusme ihtimaline karsin jilet stogu yapmaliyim
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Geriye ne kaldı ki satılmayan.P&G usta markaya hazır olalım.Yerli marka fırça jilet üreten az sayıdaki ülkelerden biriyiz.En azından çevre ülkeler içinde.Yazık ne diyebiliriz.
Bi telaş la premium olandan 100 lü paket aldım . Ayi ki almışım baya iyi bir tıraş oldu.Derby extra 5li denemelik paket almıştım daha önce 1 tl cilerden onu beğenmedim.Çok kör geldi.sakallarımı yolmuş tu.O sebeple derby ye karşı soğuktum.Fakat premium u harbiden de premium muş.
Dün Ataman Trade üzerinde denk geldim Derby Usta isminde, başka yerde de bulamadım internet üzerinde. DE olanı 30 lira gibi bir fiyata satılıyordu. Hatta bununla ilgili bir konu açmıştım, sanırım forum yönetimi reklam gibi algılayıp konuyu silmiş.
Vallaha Murat abi bu sıralar darlı ki; 100-150 mio usd verene ceketini dahi almadan çıkar gider.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 379,376 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,545 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,966 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: