Kullandığınız En Mild Alet?
(18/10/2018, Saat: 16:24)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aç bakalım bir konu en ağresif alet neymiş görelim

Kusura bakmayın komşum ama ne demek istediğinizi anlayamadım. Sad
arkadaşlar son zamanlarda itiraf ediyorum bende kamil komşumuz gibi derby klasik permatik kullanıyorum en rahat tıraş onlarda çıkardım bir açıdan mild derby tek permatik sonucda @martin amcamızın geleneksel grubuna almasından dolayı bende geleneksel bakıyorum

Mild olarak önerebileceğim derby klasik tek permatik çok mild olduğundan koruma bandını kırıyorum
1.) Wilkinson Sword Classic
2.) Weishi
3.) Feather Popular
4.) Baili bd179

Wilkinson Sword Classic ve Weishi fena değil. Feather Popular ve Baili ile çene bölgesinde anlaşamayıp savaşmak ve kan dökmek zorunda kalmışızdır, onlar kazandı her defasında.
@ziyanınjileti

[keşke R-41 daha ağresif olsa ]

E bunun üstüne bir konu açılır en agresif alet hangisi görelim .

Başlık da En mild alet olduğuna göre

Bah gene anlamadım dersen R-41 in kör olsun
(18/10/2018, Saat: 17:29)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti

Bence başarılı bir uygulama. Agresif sevdalılarından biri el atsın konuya Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(18/10/2018, Saat: 17:29)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti

Yahu üstad zaten en agresifini bulsam alacağım ama yok sanırım. 37c slantı agresif diye aldım ama orta agresiflikte, gayet güvenli, yumuşak tıraş veriyor. Son ayarda R41'den daha agresif olduğu söylenen Merkur futur var. E bir de 550 tl fiyatı var. Smile
Benim bugüne kadar agresif olarak düşündüğüm tek tıraş aleti yanlış değilsem ya Yuma ya da Tima'ın çevir aç tıraş aleti. Ama onu ilk kullandığım da geleneksel ilk tıraşımdı. 4-5 yerden kesik atınca ve cildim yanmaktan beter olunca çöpe attım. Çevir-aç tıraş aletleri normalde o kadar agresif olamaz ama sanırım ilk kullanmamın verdiği acemilikti.
Futur'u kullanacak kadar cebim geniş değil. 3-5 jilet alıp kendime küçük sürprizler yapıyorum. Fakirliğin gözü kör olsun üstadım. Smile
Başka agresif alet varsa şahsen ben bilmiyorum. Eğer olsaydı dolar yükselmeden alırdım.

Üstadım dersten yeni çıktım. Beyinen ve bedenen yorgunum, bitiğim. 12 saattir açım. Yohhhsa tabikinem anlarım. Big Grin
Feather popüler bir diğeride bu konular anket şeklinde başlık açılsa daha basit olur diye düşünüyorum
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(18/10/2018, Saat: 19:30)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather popüler bir diğeride bu konular anket şeklinde başlık açılsa daha basit olur diye düşünüyorum
Bir miktar ürün çeşidi oluşsun yapılabilir bence de.
Seçenekler artınca yaparız hatta komşum, belki unutulan modeller olmuştur.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Evet Timor’un tto aleti’de aşırı mild idi, Aksi gibi aynı tasarımdaki golddachs titan bi o kadar agresif.
Bence “mild aletlerde çok perde mi yoksa agresif aletle az perde mi daha yıpratıcı? “ buna odaklanmak lazım.
Kendi namıma- bir iki aşırı alet harici -ekseriyetle agresif alet , konforlu jilet,az perde taraftarıyım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Wilkinson classic ve weishi diyorum bende.
Selamlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DE Alet Seçimi Genel iceman_54 310 206,539 31/08/2022, Saat: 23:44
Son Yorum: exselans
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 54,760 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,051 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: