Wilkinson sword tto kelebek tip yeni tıraş aleti
Komşularım merhaba,

Kafalarda ki soruları giderebilmek için wilkinson sword premium seti inceledim. İyi seyirler.

https://youtu.be/D4Tb9b8V3FI

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(18/05/2020, Saat: 00:14)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım merhaba,

Kafalarda ki soruları giderebilmek için wilkinson sword premium seti inceledim. İyi seyirler.

https://youtu.be/D4Tb9b8V3FI

Emeğine sağlık komşum.Guzel bı değerlendirme olmuş.İzledikce bu işin sonu yok gibi görünüyor.Benim gibi ws plastik aletle başlayıp araştırma içinde olanlar için çok faydalı oluyor.
Kartallar yüksekten uçar
(18/05/2020, Saat: 01:51)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğine sağlık komşum.Guzel bı değerlendirme olmuş.İzledikce bu işin sonu yok gibi görünüyor.Benim gibi ws plastik aletle başlayıp araştırma içinde olanlar için çok faydalı oluyor.

Doğrudur komşum, bu işin sonu yok. Ancak deneyimlemekte çok keyifli. Ben elimden geldiğince değerlendirme yapacağım.

Bu premium setin, bence, sadece aleti yoklukta işe yarar. Ancak ilerde koleksiyon değeri olabilir belki. Gillette yeni alet ise, kafa geometrisi ve sap uzunluğu daha bir günlük tıraş aleti gibi duruyor. İnşallah yakında alma, deneme şansımız olur. Videoyu her zamanki gibi yine çok keyifle izledim. Ellenize, emeğinize sağlık komşum. Çok teşekkürler.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(18/05/2020, Saat: 11:18)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu premium setin, bence, sadece aleti yoklukta işe yarar. Ancak ilerde koleksiyon değeri olabilir belki. Gillette yeni alet ise, kafa geometrisi ve sap uzunluğu daha bir günlük tıraş aleti gibi duruyor. İnşallah yakında alma, deneme şansımız olur. Videoyu her zamanki gibi yine çok keyifle izledim. Ellenize, emeğinize sağlık komşum. Çok teşekkürler.

Teşekkürler komşum

(18/05/2020, Saat: 14:14)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum

Raif'im sap uzunluğu kısa sap vermeyen beni bile tedirgin etti Huh
(18/05/2020, Saat: 15:25)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Raif'im sap uzunluğu kısa sap vermeyen beni bile tedirgin etti Huh

Doğrudur abi Mühle R89 Grande’den daha uzun sapı var. Buna rağmen ince bir sap olduğu için ele güzel oturmuyor. Bu alette biraz terslik var

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=392&page=60
Bende almış oldum tto lara olan merakımdan.Ustteki linkin olan sayfada paylaştım fotoları.Ve bugün ilk trasimi derby limon yaqi kırmızı mermer sentetik fırça ve Astra yeşil jilet ile denedim bence son denedigim 4 makineden daha uyumlu geldi bana.Evet sap uzun makine ağır ama jilet tutuşu ve tıraşı çok iyi ve malzemede bir o kadar kaliteli.Gunluk tıraş için aldım ve tam aradığım makine diyebilirim.Tabi bir kaç kullanım ve testten daha geçmesi lazım son karar için.
Kartallar yüksekten uçar
Kelebek tipi bir makinede ben almayı düşünüyorum.
Elinize sağlık

(04/06/2020, Saat: 09:54)byboody Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kelebek tipi bir makinede ben almayı düşünüyorum.
Elinize sağlık

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7503&page=1770
Komşum bu konuda paylaştım ben fotoları. Ve hafta sonu 2 günlük sakalla başlayıp sonra günlük 4-5 sefer denedim aleti.Eger 2 gunluk, gün aşırı yada günlük tıraş oluyorsanız alet buna uyumlu.WS plastikten bir tık agresif ama çok ta hissettirmiyor. Kafa yapısı çok kalın olmadığından burun altında bıyık bolgesinde bir çok makineden iyi iş çıkarıyor( futur klonu.,gilette slim klonu,ws plastik vb).Tabi ben yani makinelerimi hep yeşil astrayla deniyorum karşılaştırma için baya uyumlu Astra yeşil jilet ile.Her makineyi önce sabunla 2 sefer sonra da kremle deniyorum.Paketi 160 a aldım impadan sabunu hiç kullanmadım fırçayı da kullanmadım.Ama sabun fırça ve jileti ayrı alsan bile makine zaten 100-120 TL civarına iniyor ki fiyatı kalitesine göre iyi bence. Sapın uzunluğunda çok rahatsız etmedi açıkçası sadece rimei biraz kısa kaldı sonradan hissiyat olarak.fazla bütçe ayırmadan birkaç alet deneyeyim diyen olursa ki ben öyle yaptım aliexpresten aldığım futur klonu yintal ve jilette klonu,rimei,ws plastik ve ws tto nunntamaminin toplamı bir ej89 yada r89 fiyatına denk geliyor. Tek alet alıp memnun kalmamak varken birkaç farklı seçenek olması daha iyi geldi bana. Aslında hepsinden de memnun kaldim önemli olan el alışkanlığı,jilet seçimi ve deneme sürecini belli bir zamana yaymak.
Kartallar yüksekten uçar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yeni takım önerisi cilet 3 2,379 11/09/2022, Saat: 16:20
Son Yorum: exselans
Star Bu Tıraş Aleti Nedir? Prometheus 138 82,978 10/02/2022, Saat: 19:25
Son Yorum: MeyveBicagi
  Pürüzsüz Saplı Kelebek Tıraş Aletleri artan09 11 6,078 20/05/2021, Saat: 10:19
Son Yorum: Oldman
  Van Der Hagen Kelebek Tipi dipcikgibi 7 4,100 21/12/2020, Saat: 12:25
Son Yorum: marv
Photo Yintal Ayarlanabilir Kelebek Tıraş Aleti arandur 4 4,514 22/10/2020, Saat: 01:13
Son Yorum: Abus
  Yeni ve kaliteli bir TTO bulalım artık Tsunkai 26 16,171 20/07/2020, Saat: 09:34
Son Yorum: tiffanygt
  Markhor M06 Tıraş Aleti KRAL 10 5,394 24/05/2020, Saat: 23:04
Son Yorum: Poerio
  Yağlama TTO-Kelebek 3.Perde 8 4,564 07/01/2020, Saat: 10:52
Son Yorum: 3.Perde
  Kelebek Makinelerde El İle Jilet Açısı Ayarı Yapmak Ricochet 11 7,635 27/10/2019, Saat: 16:34
Son Yorum: Rigbie
  Wilkinson Sword Sticky Nihil79 31 37,907 25/09/2019, Saat: 21:11
Son Yorum: Erdem009

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: