Deneme 1-2..
Teşekkür ederim arkadaşlar..
Soruma başka yorum tavsiye getirecek arkadaş var mı?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(03/06/2012, Saat: 22:19) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/06/2012, Saat: 18:24)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soruma başka yorum tavsiye getirecek arkadaş var mı?

Tıraş sabununa yağ katmayın derim.

Tavsiye alındıBig Grin peki sabunun şu anki durumu için üstüne farklı bir sabun eklemekten başka çarem var mı?Idea
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
(03/06/2012, Saat: 22:26)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/06/2012, Saat: 22:19) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/06/2012, Saat: 18:24)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soruma başka yorum tavsiye getirecek arkadaş var mı?

Tıraş sabununa yağ katmayın derim.

Tavsiye alındıBig Grin peki sabunun şu anki durumu için üstüne başka sabun eklemekten başka çarem var mı?Idea

arkoSmile
Badem yağli olarak kesinlikle kullanma, çünkü badem yağı sadece saçlarda etkili olur. Saç friksiyonunda bile önemle yüze degfirilmez çünkü yoğun bir yagdir ve mutlaka sivilceye, cildin fazla yaglanmasina sebep olur. Ben arkoya lavanta yağı, süt ve gliserin ekleyerek kullaniyorum çok memnunum, tavsiye ederim.
(03/06/2012, Saat: 22:48)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Badem yağli olarak kesinlikle kullanma, çünkü badem yağı sadece saçlarda etkili olur. Saç friksiyonunda bile önemle yüze degfirilmez çünkü yoğun bir yagdir ve mutlaka sivilceye, cildin fazla yaglanmasina sebep olur. Ben arkoya lavanta yağı, süt ve gliserin ekleyerek kullaniyorum çok memnunum, tavsiye ederim.

Senin karışımı da bir ara deneyim kulağa hoş geliyor.Smile Badem yağını kullanmamdaki tek amaç sakal bölgemin çok ama çok kuru olması hatta tıraştan sonra zombi gibi dökülür yüzümBig Grin ve şu ana kadar tek bir sivilce ya da aşırı yağlanma yaşamadım.Cool
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
(03/06/2012, Saat: 22:58)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/06/2012, Saat: 22:48)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Badem yağli olarak kesinlikle kullanma, çünkü badem yağı sadece saçlarda etkili olur. Saç friksiyonunda bile önemle yüze degfirilmez çünkü yoğun bir yagdir ve mutlaka sivilceye, cildin fazla yaglanmasina sebep olur. Ben arkoya lavanta yağı, süt ve gliserin ekleyerek kullaniyorum çok memnunum, tavsiye ederim.

Tercih senin...

Senin karışımı da bir ara deneyim kulağa hoş geliyor.Smile Badem yağını kullanmamdaki tek amaç sakal bölgemin çok ama çok kuru olması hatta tıraştan sonra zombi gibi dökülür yüzümBig Grin ve şu ana kadar tek bir sivilce ya da aşırı yağlanma yaşamadım.Cool
Teşekkürler eskiuye3315..
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni bir fırça deneme zamanı (mıdır)? atoprak 7 4,361 02/02/2019, Saat: 02:30
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: