Tıraşta Minimalizm
(15/02/2019, Saat: 19:18)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında forumda sample sabun etkinliği yapılabilir. Alıyoruz o kadar sabun krem, sonra sevmeyince kullanmıyoruz. Bu onun önüne geçebilir sanırım

Biz ankara ekibi olarak arada yapiyoruz ozellikle toplantilara cogu sabun kremi getiriyoruz veya konusup merak edenimiz olursa kullanmasi icin veriyoruz @ekilic2 Smile. Bir oneri olarak su an maggardda yurtdisi alisveriste %40 kargo indirimi var sanirim bir sabun alinip 2 yada 3 kisi bolusulebilir @FearOfATG . En son @SKYBRAVE ziya abiyle captains choice ve stirling sabunu ortak alip bolusmustuk hem sabun cabuk bitiyor hem de daha az verip o sabun bitince baska sabun deneme sansiniz oluyor.

Sample konusunda da her maggard alisverisimde bir yada iki tane sample atarim sepete genelde de alirim denemek adina guzel oluyor aslinda. 1 oz gonderildigi icin aslinda tam kutunun 4te biri fiyat konusunda bence adil ama kullanmasi biraz zor oluyor bazen fazla aliyoruz bazen de az. Nacizane oneri olarak tum samplei cikarip ifak bir kaba yada kopurtme kabinizin dibine basip oradan yukleme yaparsaniz sabunun performasini daha iyi anlarsiniz hem de daha uzun sure gidiyor Smile

Edit: aklima gelmisken ekleyeyim samplellerde caties bubbles almanizi tavsiye ederim daha buyuk bir kabda 2 oz olarak satiliyor ha kab kucuk mu evet yuklemek zor mu oek degil ama sabunu az da kullaniyorsunuz ki bence tam boyu yerine iki tane sample almak daha iyi bile olabilir Smile
(15/02/2019, Saat: 19:18)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında forumda sample sabun etkinliği yapılabilir. Alıyoruz o kadar sabun krem, sonra sevmeyince kullanmıyoruz. Bu onun önüne geçebilir sanırım

(15/02/2019, Saat: 19:21)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum bazinda olursa cok mantikli olur. Obur turlu cok pahaliya geliyor.

(15/02/2019, Saat: 19:36)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O işi takip edecek, terazili biri lazım. Yok mu bir babayiğit? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Ben jilet için yaptım. Benden yaklaşık bir yıl önce başka bir arkadaşımız da yapmış. Ama hiç dönen ilgilenen yok. En azından benim jiletlere. Paket paket alsa 100 liranın üstünde gider. Kargo hariç tüm markalar 18 lira filan bende. Şimdi gönül istiyor ama bi arkadaş 10 sabun alıp bölse kimse talip olmaz diye düşünüyorum.
@osaka23 komşum, bana da Ankara buluşmasında bir tane sample vermiştiniz. Henüz deneyemedim. Kemal Bey'in lanolinli ve diğer sample sabunundan sonra sırada o var. Sample paylaşımı sanırım gelenekselleşiyor Ankara ekibinde. Ben de bir dahaki buluşmaya denk gelirse elimdekilerle geleceğim.

Kesinlikle Ankara buluşması bu konuda çok önemli bir etkinlik yapıyor. Forum dostları yeni ürünlerini getirip paylaşıyor diğer forum üyeleri ile. Umarım bu paylaşım ve kardeşlik hep devam eder.

Birlikte sabun alma fikri ise çok makul ve mantıklı geldi bana. Ben de katılırım böyle bir düşünce olursa. Sample için tekrar teşekkürler sn @osaka23 komşum. selamlar...
Hocam mutlaka yeniden bekliyoruz ankaraya Smile hic dusunmeyin geldiginizde musaitler midir diye birimiz olmazsa bir digeri musait olur bulusmayi konusmayi seven bir grubuz Smile

Sadece @ekilic2 hocam degil kimin yolu ankaraya duserse herkesi bekleriz Smile bir çıtlatın yeter Smile
Çok teşekkür ederim @osaka23 Bey komşum. Ankara buluşmasında çok keyif aldım. Dolu dolu geçti. Zamanın nasıl aktığını anlamadım. Çok güzel paylaşımlar oldu. Hepiniz ayrı ayrı değerli forum üyeleri, oradaki paylaşımlarınızla çok güzel bir model olmuşsunuz diğer şehirlere de.

Diğer buluşmaya işim müsait olursa, kesinlikle seve seve malzemelerimle katılmayı istiyorum. Saygılar, selamlar...
(15/02/2019, Saat: 10:47)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Duruma ihtiyaç olarak bakılırsa katılıyorum. Ama forumda bu işi hobi haline getirmiş bir sürü komşumuz var. Yeni ürünler kişiyi mutlu ediyorsa ve ekonomik özgürlüğü buna el veriyorsa devam etmeli bence.

tabiki, hastalık veya bağımlılık seviyesine gelmediği sürece insan kendini mutlu etmeli..
(15/02/2019, Saat: 20:08)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam mutlaka yeniden bekliyoruz ankaraya Smile hic dusunmeyin geldiginizde musaitler midir diye birimiz olmazsa bir digeri musait olur bulusmayi konusmayi seven bir grubuz Smile

Sadece @ekilic2 hocam degil kimin yolu ankaraya duserse herkesi bekleriz Smile bir çıtlatın yeter Smile

Aslında Bahar mevsiminde mesela Mayıs ayında Geltir 1. Buyuk toplantısını yapsak Ankarada. Tüm illerden komşular gelse. Ankara misafirhanelerden geçilmiyor konaklama yeri sorunu olmaz. Hep birlikte haftasonu buluşsak ne güzel olur.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(15/02/2019, Saat: 19:11)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar kullanilmamis sample sabunlar boyle,
Tanesi $3 civari

Komsum Stirling in sample lari 100 gramlik ve $3. Bir tanesini 1 ay kadar kullandim, halen tam bitmedi.3 inchlik kaplara tam uyuyor.

f1mmmw.jpg
(15/02/2019, Saat: 22:22)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Bahar mevsiminde mesela Mayıs ayında Geltir 1. Buyuk toplantısını yapsak Ankarada. Tüm illerden komşular gelse. Ankara misafirhanelerden geçilmiyor konaklama yeri sorunu olmaz. Hep birlikte haftasonu buluşsak ne güzel olur.

Hafta sonlarım boş seve seve katılmak isterim, keşke İstanbulda da bir organizasyon olsada katılsak derdim hep, İstanbul tayfası yeterli çoğunluğa ulaşırsa minibüs bile tutulabilir Ankaraya gelmek için. Hatta aramızda servis çeken minübüsçü bile vardır belki.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/02/2019, Saat: 22:22)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Bahar mevsiminde mesela Mayıs ayında Geltir 1. Buyuk toplantısını yapsak Ankarada. Tüm illerden komşular gelse. Ankara misafirhanelerden geçilmiyor konaklama yeri sorunu olmaz. Hep birlikte haftasonu buluşsak ne güzel olur.

Aha hayalim Smile saka bir yana tum uyeleri bekleriz Ankaraya konaklama yer tertip edilir illa ki onemli olan gelmeniz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraşta Tercihiniz: Ustura mı DE mi? mavi 37 21,229 03/05/2021, Saat: 00:56
Son Yorum: Alpp
  Tirasta Turk Markalari volkanslim 23 8,937 01/05/2021, Saat: 19:19
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Algıda Seçicilik - Geleneksel Tıraşta Eşik Noktası izbe 8 5,859 30/01/2017, Saat: 21:51
Son Yorum: onurcakmak
  Geleneksel Tıraşta 1. Ay kolay32 11 8,462 18/01/2017, Saat: 20:28
Son Yorum: Tahir
  tıraşta yüz gerdirme linguist 6 7,820 21/11/2012, Saat: 15:17
Son Yorum: canbaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: