R41'ten sonraki alet.
Aslında sap oyle ince falan degil aksine ben aslında sapına vurulup almıstım, sapı farklı yerde kullanırım hem diye. Kafa icin birsey diyemeyecegim, slant lafını gorunce fazla dusunmeden, slant olsun bizim olsun yeter diye soyledik birkac ay once.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8733&page=2
Caner kardesimin slant konusunda paylasmısım bendekilerin kendi fotolarını, open comb u daha mild geldigi icin genelde onu kullanıyorum. Duz olan baya agresif komsum r41 sonrası diye sorunca aklıma geldi onermek istedim.
Merkür vision .
(04/11/2018, Saat: 00:59)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkür vision .

Bak aklıma gelmediydi guzel oneri.
Bana en agrasif alet fuji geliyor. Onla ne zaman tıraşa başlasam bir saka matlık çıkıyor. Kan taşı ihtiyacım oluyor.

(04/11/2018, Saat: 01:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Erkan_
Erkan kardes cok gittin be yaw, vur dedik oldurdun fuji cok agresif gelir R41 sonrası.

Çok haklısın üstadım. Ben fazla ileri gittim. Bu gün çenemde düştü. Kusura bakmayın artık. Aslında yazmaktan çok okumayı seviyorum.
yok be takılıyorum, hatta sen gormeden silmistim alınmayasın diye de artık gormusun. Gulelim diye gırgır yapıyorum sakın yazmayı bırakma. Okuyalım ama sizlerin katılımıyla guzel buralar kardesim. Gorusuruz.

Not: fuji bazen jileti tam ortalayamayabiliyor, jileti taktıktan sonra kafayı tam sıkmadan ustten bak 2 tarafa jilet esit mesfedemi diye olmadı biraz kaydır oyle sık. Problemin ondan kaynaklanıyor olabilir.
(04/11/2018, Saat: 01:37)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok be takılıyorum, hatta sen gormeden silmistim alınmayasın diye de artık gormusun. Gulelim diye gırgır yapıyorum sakın yazmayı bırakma. Okuyalım ama sizlerin katılımıyla guzel buralar kardesim. Gorusuruz.

Not: fuji bazen jileti tam ortalayamayabiliyor, jileti taktıktan sonra kafayı tam sıkmadan ustten bak 2 tarafa jilet esit mesfedemi diye olmadı biraz kaydır oyle sık. Problemin ondan kaynaklanıyor olabilir.

Teşekkür ederim üstat. Yazdıklarınızı aynen uygulayacağım. Görüşmek üzere.
Futur son ayarda olabilir r41 sonrası.Korkudan el titredi 6.ayar futurda uzay mekiği gibi sesler çıkınca tıraş olurken bıraktım.
(04/11/2018, Saat: 21:02)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futur son ayarda olabilir r41 sonrası.Korkudan el titredi 6.ayar futurda uzay mekiği gibi sesler çıkınca tıraş olurken bıraktım.

Komşum uzay mekiği benzetmesi çok iyi di Ben de hayabusa motorun hızlanma sesine benzetiyorum.
futuru o kadar acmayın, jilet kenarı esneme yapıp ısırabilir dostlar.
(04/11/2018, Saat: 21:41)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum uzay mekiği benzetmesi çok iyi di Ben de hayabusa motorun hızlanma sesine benzetiyorum.

Eksik olmayın teşekkür ederim komşum.Futur maşallah her ayarında farklı bir ses çıkarıyor.Gürül gürül sakal tırpanı sanki.
Keyifli tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ortanın Bir Tık Üstü Agresiflikte Alet Tavsiyesi Murathan Kurt 16 5,561 13/06/2021, Saat: 01:23
Son Yorum: Murathan Kurt
  Ultrasonik Temizleyici ile Alet Bakımı onurcakmak 35 24,993 03/06/2019, Saat: 08:01
Son Yorum: Soner
  Tıraştan sonraki yeşillik piresis 54 66,443 21/04/2019, Saat: 19:39
Son Yorum: Karslı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: