İzmir'den Selamlar
Foruma hoşgeldiniz komşum, oluşturduğunuz başlangıç seti ile güzel tıraşlar çıkarabilirsiniz.
Aklınızda bulunsun Wilkinson tıraş aletinden memnun kalmazsanız Yuma tıraş aletini tecrübe edebilirsiniz. Ben şahsen beğenerek kullanıyorum, Yuma için açılmış başlığı okumanızı tavsiye ederim. Keyifli tıraşlarınız olsun...
Aramıza hoş geldiniz komşum
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Hosgeldiniz, guzel İzmirden bir arkadası daha tanımak guzel oldu. Forumumuzda hos sohbetleriniz zevkli tıraslarınız olsun. İzmir bulusmaları oldugunda bekleriz.
Saygılar.
Arkadaşlar eve geldim yemeğimi yedim çocukla 10 dakika oynayıp hemen kaçtım banyoya Smile
Telefondan Müzeyyen SENAR açtım ortamı daha da klasik hale getirdimSmile Çubuk sabunla köpürtmeyi tam beceremedim, soydum etiketini bastım bi kaba o şekilde saha guzel köpürttüm. Yüzümü köpükledim yalnız fırça çok açılıyor gibi tam hakim olamadım.
Köpürtme aşamasını bitirip kesmeye geçtim hiç bastırmadım (ya da bastırmadigimi sandım Smile) boyun altında biraz kanama oldu sanırım batıklar yüzünden. Yalnız çene kısmı nokta nokta kan oldu onu anlamadım insallah bir daha ki tıraşımda daha düzgün yaparım.
Bu arada söylemeyi unuttum eve gelirken milyoncudan Yuma aldım kutunun içinde satılıyor 5Tl ancak onunla tıraş olmadım daha ürkütücü geldi o bir süre sonra onu da deneyeceğim.
Herkese iyi akşamlar dilerim.
komşum bence Yuma, Wilkinsondan daha iyi. Benim takımda şu an bir tane Yuma var ve ara ara çok severek kullanıyorum. Hiç korkmadan Yumayı kullanın.

Her zaman diyorum Yuma biraz daha elini yüzünü toplasa dünyaya satarız gururumuz olur ama o kafada değiller maalesef.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Hosgeldiniz
Aramıza hoşgeldiniz,sizin nezdinizde diğer yeni  katılan arkadaşları da selamlıyorum, dikkatimi çekti  son günlerde bayağı yoğun katılım olduğu kanısındayım foruma, üyelik sayısı dondurulacakmı ne  Wink ? Umarım güzel vakit geçirirsiniz,
Hoşgeldiniz keyifli tıraşlarınız olsun
(14/11/2018, Saat: 11:23)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoşgeldiniz,sizin nezdinizde diğer yeni  katılan arkadaşları da selamlıyorum, dikkatimi çekti  son günlerde bayağı yoğun katılım olduğu kanısındayım foruma, üyelik sayısı dondurulacakmı ne  Wink ? Umarım güzel vakit geçirirsiniz,

Abi 11/11 diye indirime gittik uyelikte, enflasyonla mucadelede bizde varız dedik. Big Grin
Merhabalar, hoş geldiniz foruma. Ben de yeni başlayanlardanım ve İzmir'de yaşıyorum. Umarım keyifli, kesiksiz tıraşlar olursunuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 726 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,352 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,192 22/05/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: dramahlas