Youtube Berberbey
@Berberbey üstadım, yeni tıraş fırçası aldığınızda bir işlemden geçiriyor musunuz kullanmaya başlamadan önce? Kokuyu gidermek ve yumuşatmak için özel bir şeyler yapıyor musunuz?
(07/03/2019, Saat: 20:46)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berberbey üstadım, yeni tıraş fırçası aldığınızda bir işlemden geçiriyor musunuz kullanmaya başlamadan önce? Kokuyu gidermek ve yumuşatmak için özel bir şeyler yapıyor musunuz?
Bir kase Suya Limonlu cif deterjan. İçine Sakal fırçasını ters batırıp 1 gece bekletiyorum. İyi sonuç alınmazsa bir kase içine güzel kokulu şampuan + saçkremi su yapıp 1 gece daha bekletiyorum.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
teşekkürler Smile
Berberay komsuma sample sabun paketi yola cıktı.
İyi mi ettik kotu mu ettik bilemedim, sonrası Arkoya el gitmemezlik olmaz umarım. Smile
(08/03/2019, Saat: 19:11)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berberay komsuma sample sabun paketi yola cıktı.
İyi mi ettik kotu mu ettik bilemedim, sonrası Arkoya el gitmemezlik olmaz umarım. Smile

Müneccim olmaya gerek var mı?
Bu yüzden de @Berberbey 'ın geri dönüşümünü merak ediyorum.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Sabunları merakla bekliyorum kokusuna kıvamına köpüğüne tıraş esnasında kayganlığına bakıp videolu yorum yaparım. Sabunlar için şimdiden teşekkür ederim.
youtube.com/Berberbey
@dikdik_s sabunları teslim aldım. Teşekkür ederim. Videoyu yarına kadar yüklemeye çalışacağım. Yükleyince paylaşırım.
Sabunları hepsi çok hoş kokulu. Soru işareti olanı damla sakızlı gibi geliyor. Ama tam damla sakızı diyemem.
2 kokulu gibi.

Youtube.com/Berberbey

Sabunu bir kaç kişiye koklattım babıl gam buble gumm eski sakız gibi kokuyor dediler.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Aynen baba bende bubble gum dedim. Koku hic benim tarzım bir koku degil, ama sabun formu olarak yuksek yag konsantrasyonlu artisian bir sabun. Sabun bana denemem icin gonderilmis ustunde saglam Arge yapılmıs Turkiyenin ilk artisian forumda sabunu. Simdilik kimin veya ne oldugu saklı kalsın. İleride urun hazır oldugunda bilgisini veririz. Onemli olan artıları eksileri ile biz donusumuzu yapalım.

Not: Elinize gecen cogu sabun artisian formda yumusak croap dedigimiz urun. Bir kacı haric, Arko gibi kalın kopuk beklemeyin. İnce kopuk olabilir ama, tıras esnasında veya tıras sonrasında verdikleri koruma, nemlendirme vs. gibi performansları, alısık oldugumuz kopuren yerli malı urunlerin cok ustundedir.

Simdiden zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar.
(09/03/2019, Saat: 13:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen baba bende bubble gum dedim. Koku hic benim tarzım bir koku degil, ama sabun formu olarak yuksek yag konsantrasyonlu artisian bir sabun. Sabun bana denemem icin gonderilmis ustunde saglam Arge yapılmıs Turkiyenin ilk artisian forumda sabunu. Simdilik kimin veya ne oldugu saklı kalsın. İleride urun hazır oldugunda bilgisini veririz. Onemli olan artıları eksileri ile biz donusumuzu yapalım.

Not: Elinize gecen cogu sabun artisian formda yumusak croap dedigimiz urun. Bir kacı haric, Arko gibi kalın kopuk beklemeyin. İnce kopuk olabilir ama, tıras esnasında veya tıras sonrasında verdikleri koruma, nemlendirme vs. gibi performansları, alısık oldugumuz kopuren yerli malı urunlerin cok ustundedir.

Simdiden zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar.
Bubble gum ne zaman açıklanır Serdar hocam? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Sabunun adını bulduk "babıl gum"

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,876 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,210 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 4,058 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,998 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,237 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,358 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: