Youtube Berberbey
Ben de @dikdik_s ve @Berberbey e teşekkür ederim. Bize bu ürünleri tanıtım ve kullanıcı olarak yorumlanacak olması denemeyenler için büyük nimet bu yorumlardan yola çıkılarak fikir edinilebilir ve ürün seçiminde büyük katkı sağlayacaktır.
Saygılar.
Voskhod  Jilet adamdır!
Sabunları sırasıyla deneyip videosunu paylaşacağım. Tabi ki sakallarım ne kadar çabuk uzarsa o kadar traş olurum.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@Berberbey Ustam yorumlarınızı merakla bekleyenlerden biriyim.
@Berberbey
Ne demek hocam, arada farklı seyler denemek tad zevk paletini genisletir, kucuk sample lar tesekkure bile gerek yok. Zevkli tırasların olsun.

Ama video altına yorum yapan, ben askerim, geltirde bana bir jilet hediye vermediler diyen hırboya sinir oldum. O arkadas burada uye olup ilk yazısı jilet istegidir. Uyardık, aradan kısa zaman sonra tekrar aynı seyi yapınca banladık. Ustune farklı isimle uye olarak 1 hafta sonra aynı seyi yaptı vs.
Su sitedeki yardımlasmayı, bilgi paylasımını, emegi vs. gormeyip, bana jilet hediye etmediler olayına indirgemek hakikaten kafa atmalık bir olay dostlar. Bunu birde gonderilmis hediye sample sabun videosu altına yapıyor ironik olarak.
Hani falcı gelir kız arkadasınla yanına, abey bakayım falına diye, yok abla sagol dersin efendi gibi, Allah belanı versin der. Aynı o bayalıkta bir olay.
(10/03/2019, Saat: 20:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berberbey
Ne demek hocam, arada farklı seyler denemek tad zevk paletini genisletir, kucuk sample lar tesekkure bile gerek yok. Zevkli tırasların olsun.

Ama video altına yorum yapan, ben askerim, geltirde bana bir jilet hediye vermediler diyen hırboya sinir oldum. O arkadas burada uye olup ilk yazısı jilet istegidir. Uyardık, aradan kısa zaman sonra tekrar aynı seyi yapınca banladık. Ustune farklı isimle  uye olarak 1 hafta sonra aynı seyi yaptı vs.
Su sitedeki yardımlasmayı, bilgi paylasımını, emegi vs. gormeyip, bana jilet hediye etmediler olayına indirgemek hakikaten kafa atmalık bir olay dostlar. Bunu birde gonderilmis hediye sample sabun videosu altına yapıyor ironik olarak.
Hani falcı gelir kız arkadasınla yanına, abey bakayım falına diye, yok abla sagol dersin efendi gibi, Allah belanı versin der. Aynı o bayalıkta bir olay.

Abi hic sinir olma gul gec. Takilmana degmez. Bence arkadasin jilet dilenip, bulamayip, videoyu takip edip, videonun altinda sitem etmesi super komik bir olay.

Boyle videolar bulunmaz nimet, emeginiz icin ben kendi adima cok tesekkur ederim. Deneme videolarini dort gozle bekliyoruz.

Benim nacizane onerim, eger baska sabunlar da gondermeyi dusunuyorsaniz,
kutularin bir tarafina okunusunu bir tarafina yazilisini yazarsaniz super olur.
Akilda tutmanin daha kolay olmasi icin.

Tesekkurler.
(10/03/2019, Saat: 20:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berberbey

Ama video altına yorum yapan, ben askerim, geltirde bana bir jilet hediye vermediler diyen hırboya sinir oldum. O arkadas burada uye olup ilk yazısı jilet istegidir. Uyardık, aradan kısa zaman sonra tekrar aynı seyi yapınca banladık. Ustune farklı isimle  uye olarak 1 hafta sonra aynı seyi yaptı vs.

Abi hiç kafanı yorma malum bizim forum efendilikten insanlıktan geri duranı kendiliğinden dışarı atıyor barınamıyor
Yaşanılan tatsız olayın arasında kalmak istemezdim. Olayın iç yüzünü tam olarak bilmiyorum. Jileti çok merak eden kişi bir şekilde ona ulaşabilir diye düşünüyorum. İnternette her türlü ürün alış veriş sitelerinden temin edilebilir.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@dikdik_s Serdar abi bu tür saygısız hareketler her forumda yaşanabiliyor. Sonucda burası her yeni üyenin jilet dilenebileceği bir forum değil burdaki yardımlaşmalar ve hediyeleşmeler,sıkı dostlukların yanında saygınında üst seviyede olduğu formumuzda ki güçlü bir aile oluşumuzun sembolüdür. Geleneksel tıraşla ilgili bilinmeyen bir çok bilgi yazıyor ve herkesin erişimine açık ve üstelik foruma üye olmadan bile bu bilgiler okunabilmekte bu imkanlar varken yazılan yazıların kıymetini deneyimini ve anlatılan tecrübelere saygı duymak bu forum üyesinin birinci kuralı olmalıdır
Numune Traş sabunu videosu burada.

https://youtu.be/D7f9fDHbZUc

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Hocam bu tarz numune sabunları tasın içine basıp, fırça ile köpürtme yapabilirsiniz. Sizin için daha rahat olur. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,726 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 11,988 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,953 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,420 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,073 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,294 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: