Youtube Berberbey
.....
youtube.com/Berberbey
@Berberbey çay kaşığı ile kabından çıkartıp boş plastik kasede köpürtme işlemini daha rahat yapabileceğinizi düşünüyorum Smile
Berberay komsum, yazılar silinirse diye ozelden marka/modelleri sormustu. Buradan paylasayım merak edenler varsa bilgi olsun.

2cosjfn.jpg
e6sx1l.jpg

Sol Bastan sayalım,
Le Savon des Volcans - Aloe Vera: Esek sutlu ve Aloe vera katkılı, lavanta biberiye kokulu.
Henri Et Victoria - La Poire Francaise:  Armut, cicek ve kok ozu kokulu.
Saponificio Varesino - Manna Di Sicilia: Dogal vegan ve trippled milled sert sabundur. Markayı biliyorsunuz incelemesi mevcut anlatmaya gerek yok.
Le Père Lucien - Traditional: Bizim gibi yabancı forumdan cıkma, dogal esansiyel yaglı, antibakteriyel ozellikli katkıları ile, lavanta biberiye okaliptus kokulu bir sabundur. Koku konusunda cok iyi diyemem ama performansı guzel bir sabun. Forumda incelemesi mevcut.  
The Obsession Soap Perfectionist (OSP) - Neroli: Lanolin, don yagı, hindistan cevizi/avokado  yagı vs. zengin icerige sahip olan, topragımsı portakal cicegi kokulu bir sabun.
Taylor of Old Bond Street (Tobs) - Avocado: Tobs un belkide en guzel sabunlarından biri. İngilizler arasında sahsen en cok sevdigim marka. Tek kullanmanın yanında performansından memnun kalmadıgınız sabunların yanına bir miktar ekleyerek, genel tıras performansını iyilestirebilirsiniz.
Faena: Cihan kardesim sayesinde tanıstıgımız Fokion un sabunları. Ne yazık ki ureticisinin modeli belirten ayrı etiketi vs. olmadıgı icin elimde birkac tane olan bu markanın hangi modeli oldugunu bilmiyorum. Ama cogunuz Geltir organizasyonları sayesinde kullanmısınızdır. Guzel sabundur.
???: Turkiyenin Arge yapılmıs ilk artisian forumda sabunu. Benimle alakası yok, denemem icin gonderildi. Piyasaya cıkmasına biraz daha var. O zaman ne oldugunu tekrar konusuruz. Simdilik aramızda babıl gum.
Sabunlar hakkında bilgim olması iyi oldu. Teşekkür ederim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(12/03/2019, Saat: 12:06)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berberbey çay kaşığı ile kabından çıkartıp boş plastik kasede köpürtme işlemini daha rahat yapabileceğinizi düşünüyorum Smile
Diğer sabunlar da deneyeceğim

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(12/03/2019, Saat: 13:11)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...
Faena: Cihan kardesim sayesinde tanıstıgımız Fokion un sabunları. Ne yazık ki ureticisinin modeli belirten ayrı etiketi vs. olmadıgı icin elimde birkac tane olan bu markanın hangi modeli oldugunu bilmiyorum. Ama cogunuz Geltir organizasyonları sayesinde kullanmısınızdır. Guzel sabundur.
...

Ekleyeyim, bu Fokion'un eski ambalajı. Eskilerde sabun tekrar karton bir kutuya konuyor ve kutuya sabunun adının yazdığı etiket yapıştırılıyordu. Yeni ambalajlar mavi kavanoz. Direk etikette sabunun adı yazıyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Sizce hangi sabunu denemeliyim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(13/03/2019, Saat: 21:09)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizce hangi sabunu denemeliyim.

Youtube.com/Berberbey

Hocam kopugu aralarinda daha dolgun olan tobs avokado ile devam edin bence Smile
Berberbey videolariniz çok samimi ve içten. Başarılar diliyorum YouTube de. Severek takip ediyorum. Nacizane tavsiyem imkan varsa arada farklılıklar yapın mesela DE aletlerle tıraş vb.
Saygılar.
Voskhod  Jilet adamdır!
(13/03/2019, Saat: 21:24)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kopugu aralarinda daha dolgun olan tobs avokado ile devam edin bence Smile
Bence de, kokusunu berberbey yorumu ile dinleriz hem.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,878 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,213 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 4,059 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 84,001 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,242 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,358 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: