Youtube Berberbey
Okunusu;
SA-PO-Nİ-FİÇ-YO
VE-RE-Sİ-MO
dostum. Tıras oncesi urun kullanmasaydın, daha iyi hissederek daha begenirdin sabunu diye tahmin ediyorum. Videolar icin tesekkurler.
(29/04/2019, Saat: 14:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okunusu;
SA-PO-Nİ-FİÇ-YO
VE-RE-Sİ-MO
dostum. Tıras oncesi urun kullanmasaydın, daha iyi hissederek daha begenirdin sabunu diye tahmin ediyorum. Videolar icin tesekkurler.
Serdar hocam şu sabunların, fırcaların vs okunuşu için de bir konu açılsa fena olmaz. Bazılarını okumak gerçekten zor. Yazarken sıkıntı yok da söylerken bazen nasıl okunur ki bu durumu oluyor.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
@dikdik_s sıpo yu tekrar deneyeceğim. Traş öncesi yağdan dolayı sabunun performansını pek çözemedim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@FearOfATG
Berber kardesim noktayı koymıs, hic ugrasmayalım okunuslarla daha; Sıpo, Pano vs. diyerekten gecerik.   Wink
Sıpo sabunu bir daha denedim kıvamı ve kayganlığı başarılı buldum. Zaza platinium jileti de başarılı buldum.
videosu> https://youtu.be/Zh4sW_9d9Z8
youtube.com/Berberbey
Sabun inceleme videolarından en sonuncusu olan Panna Crema videosu yayında .
Sabunları gönderen @dikdik_s arkadaşımıza beni farklı sabunlarla tanıştırdığı için çok teşekkür ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=O6o6xjnTwPg
youtube.com/Berberbey
Sıhhatler olsun dostum, videoların sayesinde izleyici bircok kisi belki farklı urunlerin varlıgından haberdar olmus, ilgisi merakı genislemistir. Emegin icin biz tesekkur ederiz.
(07/05/2019, Saat: 12:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun dostum, videoların sayesinde izleyici bircok kisi belki farklı urunlerin varlıgından haberdar olmus, ilgisi merakı genislemistir. Emegin icin biz tesekkur ederiz.
Kesinlikle insanlar arko+ustura ikilisi haricinde kombinler de olduğunu böyle böyle görüyor. Eskiye dönüş devam ettiği sürece daha da çeşitlendirme olacak inşallah..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Tıraş kültürümüz zenginleşiyor. Geltir.com un faydasını görüyorum. Herkese teşekkürler.
youtube.com/Berberbey
(07/05/2019, Saat: 13:19)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş kültürümüz zenginleşiyor. Geltir.com un faydasını görüyorum. Herkese teşekkürler.

üstadım siz bu işin ustasısınız, ekmeğinizi burdan yiyorsunuz onun verdiği alışkanlık ile forumda olaya hobi olarak bakanların arasında ince bir köpük/köpürtme farkı olduğunu görüyorum ben videolarınızda Smile siz el melekeniz sayesinde her türlü mükemmel tıraş olabiliyorsunuz zaten. fakat ben mesela köpük kıvamı tam olmadan güzel tıraş olamıyorum. sizin de youtube da olmanız geleneksel tıraşa çok şey katıyor sağolun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,868 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,194 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 4,048 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,941 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,215 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,354 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: