Youtube Berberbey
Sıhhatler olsun komşum. Yine çok güzel bir tıraş videosu olmuş.
Teşekkür ederim. Sağolsun.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Marmara traş sabunu inceleme videosu buyrun beyler. https://youtu.be/jJ1gh9pJMYA

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@Berberbey hocam genelde tıraşa çene altından başlamanızın özel bir sebebi var mı?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Benim için daha pratik oluyor. Köpükler yakama yapışmıyor temizlemek için uğraşmıyorum. Tek nedeni bu.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(13/06/2019, Saat: 18:57)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim için daha pratik oluyor. Köpükler yakama yapışmıyor temizlemek için uğraşmıyorum. Tek nedeni bu.

Youtube.com/Berberbey
Önce favori ve yanakları yapan biri olarak çok mantıklı.. (: Muhtemelen ben de bundan sonra böyle yapacağım..

Yeni video konsepti ne olacak kısmetse?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Elimdeki malzemelerle ne çıkarsa o. Marmara traş sabunu ve perma sharp ikilisini birlikte denemeyi düşünüyorum dorco jiletle sabunun tadını tam çıkartamadım.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Ben de naçizane bir tavsiye vereyim. Bir ürünün incelemesini yaparken dikkatimi cekti genelde birden fazla parametreyi değiştiriyorsunuz, o sebeple ürünün performansını doğru yorumlayamıyorsunuz bence. Mesela son videoda hem yeni bir sabun hem yeni bir jilet denediniz ve jilet çok kötü oldugu icin sabun konusunda sağlıklı bir değerlendirme olamadı. O sebeple sabun denemelerinde kalan ekipmanın ve rutinin genelde kullandığınız şekilde olmasını tavsiye ediyorum. Jilet denemelerinde de ayni şekilde huyunu suyunu çok iyi bildiginiz bir sabunla denemenizi tavsiye ederim.
Evet size katılıyorum yeni sabunlar da perma sharp jilet, yeni jiletlerde arko traş sabunu standart kullansam performansını tam olarak ölçebilirim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Saç kazıma sonrası smiley.

b189b5208caf62f8c3eb8b631b704beb.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,757 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,030 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,994 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,658 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,140 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,312 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: