Youtube Berberbey
Nom Tıraş sabunu ve Fırçası İnceleme videosu yayında.
https://youtu.be/C91-y67FI6A
youtube.com/Berberbey
@berberbey abi eline sağlık güzel tıraş videosu olmuş. Muhlenin sabunları serttir kullandım taş sertliğinde arko gibi yumuşaklığı olmaz küçük kaplarda jaguar 236 modeli uygun. Nom fırçayı ilk kullanımda sıcak suda 20 dk bekletmesini yap o kıl ucları yumuşacık olucak
İyi akşamlar
Ustura tutmak ve usturayla tıraş olmak konularında kendi berberimden sonra en çok yardımı dokunan kişidir kendisi. Her izleyişimde kendi turuncu Ali Bıyıklı'm yamulduğu için üzülürüm. Hoş geldiniz üstadım. @berberbey
Edit: Ben uzun süredir buralarda olmadığımdan benim hoş geldiniz mesajım geç geldi. Big Grin
Üstad yine güzel bir video olmuş
Fırçayı paketten açıp hemen kullanmaya başladınız galiba , batma çizme ondan olabilir .
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7343 Şu konu fırça terbiyesi için güzel bilgiler içeriyor .

Sizin videolardan sonra Ali bıyıklı ile tıraş olasım geliyor hep .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(04/01/2020, Saat: 01:17)Arkomani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustura tutmak ve usturayla tıraş olmak konularında kendi berberimden sonra en çok yardımı dokunan kişidir kendisi. Her izleyişimde kendi turuncu Ali Bıyıklı'm yamulduğu için üzülürüm. Hoş geldiniz üstadım. @berberbey
Edit: Ben uzun süredir buralarda olmadığımdan benim hoş geldiniz mesajım geç geldi. Big Grin

Kardes, turuncusu stokta kalmadı, beyaz gonderelim istermisin ali bıyıklı ile devam diyorsan, hatırladıgım bir ara R89 bakıyorum diyordun, simdi aklını celmek istemem, orası dogru sorunsuz yol ama illa dersen alinin yeri ayrı, cok ciddiyim gonderelim form hediyemiz olarak kabul edersen.
Tişikkirlir Sipirmin.
(04/01/2020, Saat: 03:00)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardes, turuncusu stokta kalmadı, beyaz gonderelim istermisin ali bıyıklı ile devam diyorsan, hatırladıgım bir ara R89 bakıyorum diyordun, simdi aklını celmek istemem, orası dogru sorunsuz yol ama illa dersen alinin yeri ayrı, cok ciddiyim gonderelim form hediyemiz olarak kabul edersen.

Üstadım düşünmeniz yeter, çok teşekkür ediyorum inceliginiz icin. Evdeki Ali Biyikli'lar su an icin isimi goruyor, bir kez daha bu forumun üyesi olmaktan gurur duydum.
DE89 isi de su an icin QShave'e döndü gibi. Birkaç güne sipariş veririm diye umuyorum bir aksilik cikmazsa. Bir seyi almadan kılı kırk yaran bi adamim uzadikca uzuyor o yuzden. Sag olun. Smile
@jegal fırça işini aceleye getirdim biraz. Fırçayı traşa hazırlamam gerekiyordu. Kullandıkça açılır.

@Arkomani hoş bulduk. Videolarım size bir katkıda bulunup bişeyler öğretebiliyorsa ne mutlu bana amacıma ulaşıyorum demektir.

@MetsGo tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@dikdik_s forumun yol gösteren çözüm üreten şovalyesi

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabununu deneyeceğim. Perma sharp mı yoksa gillette silver blue mi denesem tam karar veremedim. 9af6dac0c75a2d83fafea404daab83ad.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(06/01/2020, Saat: 13:13)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabununu deneyeceğim. Perma sharp mı yoksa gillette silver blue  mi denesem tam karar veremedim. 9af6dac0c75a2d83fafea404daab83ad.jpg

Youtube.com/Berberbey

Deneyeceğiniz ürün dışında hiç bir şeyi değiştirmeyin bence. Perma-sharp yani.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,746 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,016 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,977 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,499 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,091 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,305 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: