Youtube Berberbey
Black Loven profesyonel seri tıraş sabunu için performans videosu hazırlığı. abd197e2bd037f939b601beabf9c8092.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Black Loven profesyonel seri tıraş sabunu için performans videosu yayında.

https://youtu.be/voEUFEHZ1nQ

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Fiyatı nedir bu black loven sabunun?
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Tweex Tıraş Sabunu performansı İnceleme hazırlığı. ce82dcffb04dcf1c3dff084d45cac703.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Tweex Tıraş Sabunu İnceleme videosu yayında. Tıraş Sabununu hazırlarken başıma neler geldi.

https://youtu.be/F0oBi65ZfQc

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(09/03/2019, Saat: 13:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen baba bende bubble gum dedim. Koku hic benim tarzım bir koku degil, ama sabun formu olarak yuksek yag konsantrasyonlu artisian bir sabun. Sabun bana denemem icin gonderilmis ustunde saglam Arge yapılmıs Turkiyenin ilk artisian forumda sabunu. Simdilik kimin veya ne oldugu saklı kalsın. İleride urun hazır oldugunda bilgisini veririz. Onemli olan artıları eksileri ile biz donusumuzu yapalım.

Not: Elinize gecen cogu sabun artisian formda yumusak croap dedigimiz urun. Bir kacı haric, Arko gibi kalın kopuk beklemeyin. İnce kopuk olabilir ama, tıras esnasında veya tıras sonrasında verdikleri koruma, nemlendirme vs. gibi performansları, alısık oldugumuz kopuren yerli malı urunlerin cok ustundedir.

Simdiden zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar.

Üstadım bu buble gum ne oldu bugün aklıma geldi Smile
@mustbe sabunun devamı gelmedi. Koku konusunda çok başarılıydı.

Belki de ormanın derinliklerinde sabunu geliştirmeye devam ediyor olabilirler. Bizler uslu birer çocuk olursak belki bir gün gizlendiği yerden çıkıp gelir ve bizleri sevindirir.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(28/02/2020, Saat: 23:06)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe sabunun devamı gelmedi. Koku konusunda çok başarılıydı.

Belki de ormanın derinliklerinde sabunu geliştirmeye devam ediyor olabilirler. Bizler uslu birer çocuk olursak belki bir gün gizlendiği yerden çıkıp gelir ve bizleri sevindirir.

Youtube.com/Berberbey

Big Grin ağzına sağlık üstad
OSS-MAN Premium Shave Soap kargo paketi açılışı.
https://youtu.be/b6oO53th92c

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(28/02/2020, Saat: 23:06)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe sabunun devamı gelmedi. Koku konusunda çok başarılıydı.

Youtube.com/Berberbey

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
"Her şeyin bir şeyi vardır."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,748 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,019 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,978 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,511 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,094 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,305 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: