Youtube Berberbey
Emeğinize sağlık.

SM-A805F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Her şeyin bir şeyi vardır."
Sağolun teşekkür ederim

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey
Alsancak videosu güzel olmuş elinize sağlık
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
alsancak videosu kesinlikle güzel ama takıldığım konu gayet iyi köpük olduğu halde pek iyi değil, yeterli değil gibi birşey söylemeniz oldu. nedenini merak ettim? videoda izlerken ben mi yanıldım yoksa?
@MetsGo teşekkür ederim
@mvorun normal tıraşlarımda arko sabunu krem ile destekleyip aldığım performansı kendimce karşlaştırdım. Tıraş Kremi katkısının eksiklikiği hissettim.
Sabunu gayet başarılı buldum. Fiyat performans bakımından da başarılı. Amaç daha çok berber esnafının kullanması. Sabunda yabancılık çekmedim.

youtube.com/Berberbey
(06/06/2020, Saat: 23:38)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @MetsGo teşekkür ederim
@mvorun normal tıraşlarımda arko sabunu krem ile destekleyip aldığım performansı kendimce karşlaştırdım. Tıraş Kremi katkısının eksiklikiği  hissettim.
Sabunu gayet başarılı buldum. Fiyat performans bakımından da başarılı. Amaç daha çok berber esnafının kullanması. Sabunda yabancılık çekmedim.

teşekkürler
Bugün Razorock Game Changer ile son tıraşımı olayım. 6d1b78cdbcfa46f66762c677a61beca1.jpg

youtube.com/Berberbey
(08/06/2020, Saat: 09:55)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Razorock Game Changer ile son tıraşımı olayım.

En beğendiğiniz DE alet GameChanger mı oldu hocam? Videolarda çok beğendiğinizi söylemiştiniz.
@arandur hep ustura İle tıraş oluuyordum..
şimdiye kadar 2 tane kullandım birisi gillette Aristokrat birisi de Razorock Game Changer, Razorock daha çok hoşuma gitti bana pratik ve rahat geldi. Kullanımı kolay akıcı ve jilet açısı çok iyi bir alet.

youtube.com/Berberbey
Razorock Game Changer ile son tıraşımı oldum. Birbirini tamamlayan güzel bir tıraş takımı kombinasyonu oldu.
https://youtu.be/DqjTrHY0xeM

youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,612 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 11,804 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,924 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 81,840 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,632 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,255 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: