Youtube Berberbey
(27/03/2020, Saat: 09:55)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelge yayınlandı 2. emre kadar kapalıyız. Ne kadar sürecek bilmiyorum. Evde tıraş etmek de yasak. ispat edilirse ruhsat iptal edilebilir diye söylenti var.

Takipcilerimden Kendime küçük bir yardım kampanyası gibi ricam olacak.
Şöyle bir düşüncem var.
Elimde tıraş makinaları sabun fırça fön makinesi var onları zebramo com da kargo dahil satıp kendime gelir sağlamak istiyorum. Malum faturalar ödenecek evin ihtiyaçları var. Dükkanım kapalı gelirim yok giderlerim hergün var.

Youtube.com/Berberbey

Destek oluruz komşum. Siz öncelikli olarak hesabınızı açın ve ürünlerinizi sergilemeye başlayın. İlana açacağınız ürünler arasında ilgi duyan mutlaka çıkacaktır.
@Berbery komşum foruma da ilan açın Volkan bey olmasaydı şahsen benim haberim olmazdı eminin forumdan bir çok arkadaş ancak foruma ilan açarsanız görecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tamam öğlede sonra haber veririm

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Salgın sonrası yapılmak üzere tıraş hizmeti nasıl olur ustam? Zebramo'da böyle bir hizmet ilanı açılabilir mi? Saç/sakal tıraşı ilanı açıp, ödemeyi avans olarak tahsil edip, tıraş hizmetini de dükkan açılınca ifa etsen bir miktar nakit toplamana yardımcı olur mu?
Bankaların ve hükumetimizin dükkan kapatan esnaflarla ilgili kredi ve destek paketleri var. Onlardan faydalanma imkanınız olmadı mı komşum?
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Zebramo com daki dükkanım. Elimdeki tıraş malzemelerini satıyorum. Hepsi kargo dahil fiyatlardır. Berberbey e şu zorlu günlerde destek olmak isteyenleri beklerim.
https://zbm.co/u/9XQ8Y9?r=333161417

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Pek ilgi yok.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Usta birde forumda satılık ilanı koy istersen
Tıraş aleti  
Yabancı forumlarda elimizden geldiğince kanalınızın reklamını yapalım küçük de olsa faydamız dokunur belki.
Kaç gündür foruma giremiyorum. Bu gün girebildim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,614 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 11,809 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,924 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 81,846 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,636 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,257 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: