Youtube Berberbey
Redken brews ile köpüksüz tıraş hazırlığı. 391c7deafba84c6f8b24985276b3e72f.jpg

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey
Redken brews shave cream ile köpüksüz tıraş deneyimim.
https://youtu.be/iFu1-Mjxdcw

youtube.com/Berberbey
Ardıç katranı sabunu ile sakal tıraşı hazırlığı. b914dc4bf15dc9303884fee6f011f57f.jpg

youtube.com/Berberbey
Katran Sabunu ile Sakal Tıraşı.
https://youtu.be/J5x7RN_tnzM

youtube.com/Berberbey
@"Berberbey" Abi Teşekkürler keyifle izledim. El sabunlarıyla tıraş olan komşunuz olarak buna iişkin bir kaç şey söylemek isterim ;

* Tasa basılabiliyor ben rendeleyerek basıyorum
* Yüzde el sabunu daha iyi köpürüyor aslında parmak uçlarıyla daha iyi kıl köküne işliyor ve daha iyi bir sonuc elde edilebiliyor
* Son zamanlarda hacı şakirin bol köpüren ibareli sabunlarında iyi bir performans elde ettim
@jegal bu sabunu tek seferlik deneme amacıyla kullandığım için tasa basmaya gerek duymadım.

youtube.com/Berberbey
Abi videolarını keyifle izliyorum. Emeğine sağlık. Benim gibi yeni başlayanlar için eğitici videolar. Teşekkürler.
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
(10/09/2020, Saat: 09:12)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katran Sabunu ile Sakal Tıraşı.
https://youtu.be/J5x7RN_tnzM

Harika bir video olmuş
El Banyo sabunları ile ancak yoklukta boşlukta tıraş olunur yorumunuza kesinlikle katılıyorum
Sizin el yeteneginiz ve sabunun ardıç katranlı yani nispeten yağlı olması ile kazasız güzel bir tıraş çıktı ,
Temizlik veya peeling amaçlı ürünlerle tıraş olunmaz , çok faydalı bir video olmuş .
Yetenek yoklukta ortaya çoksa denir ya , sizin yeteceğinizin ispatı olmuş bu video , bir çok kişi bi kesik atardı .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Komşum videonuzu gülümseyerek izledim ve çok beğendim. Sadece shaving oil sürerek de tıraş olabilirsiniz zaten siz. El melekeniz zaten mükemmel. Tahriş olmamasının ana nedeni bu zaten. Defalarca yükleme yapmanıza rağmen köpük olmamasının, köpüğün zayıf ve koruyucusuz kalmasının, hemen kurumasının da gösterdiği gibi el sabunundan tıraş sabunu olmaz. Hatta direkt sabunu yüzünüze sürseydiniz yağlı katman sebebiyle daha iyi bir performans bile alabilirdiniz. Şu videonuz neden tıraşta el sabunu kullanılmayacağının çok güzel bir örneği. Emeğinize sağlık.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@EmrahEray faydalı oluyorsam ne mutlu bana.
@MetsGo yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizden gelen Kai Jileti ikinci kez kullandım.
@ahraz ilk başta ben de sabunu yüzüme sürerek köpürmeyi düşünmüştüm.

youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,614 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 11,810 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,924 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 81,848 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,638 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,258 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: