Diş Macunu Önerileri
Eğer bitkisel ürün ise Ucuza almışsınız,
Genelde 15.-TL ve üzerine satılıyor.

E n v i r o n m e n t a l i s t

EST,nin karanfilli diş macununu kullandım. İyi bir şey mi, kötü bir şey mi bilmiyorum ama köpürmediğini not düşeyim. Şekerli değil ama hafif tatlı. Temizlik hissiyatı iyi ve büyük markalara göre daha sade-saf bir tada sahip.
EST yi iki haftadır kullanıyorum.
3 4 yıldır Urtekran diş macunu kullanıyordum. Urtekram kullandıktan sonra ne zaman başka diş macunu kullansam ağzımı acayip yakardı içeriğindeki kimyasallar nedeni ile , EST de azda olsa ağzımı yaktı bilemiyorum urtekram 35 liraya çıktı est 10 lira
(12/12/2018, Saat: 10:46)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EST,nin karanfilli diş macununu kullandım. İyi bir şey mi, kötü bir şey mi bilmiyorum ama köpürmediğini not düşeyim. Şekerli değil ama hafif tatlı. Temizlik hissiyatı iyi ve büyük markalara göre daha sade-saf bir tada sahip.

komsum kopurmemesinin nedeni iceriginde SLS olmaması
Arkadaşlar her dişmacunu köpürmez, köpüren ve köpürmeyen diye bir ayrım yapılır diş macunlarında. Diş macununun üzerine dikkatlice bakarsanız cinsi: köpüren yazar genel çoğunluk köpürür ama köpürmeden o görevi yerine getiren macunlarda var.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(11/12/2018, Saat: 18:26)ouz7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçeriğini bilmesem marvis ürünleri favorim, diş fırçalama sonrası en taze ve temiz hissettiğim macun diyebilirim. @sofistike üstat'ın gönderdiği swiss fırça benzeri bir de siyah diş fırçaları var beraber kullanıldığında gayet başarılı olduklarını düşünüyorum.

Sevgili @ouz7 forumdaşım nacizane diş ağız bakımı ile alakalı kendim nasıl uygulama yapıyor, İsem burada aktarmaya çalıştım. Bana da bu markayı diş doktorum ve tavsiyesini kulak ardı etmediğim bi doktor arkadaşım önerdi. Keyifli forumlar dilerim.

edit: Konu başlığına belirtilen diş macunu ile alakalı yorumumu bi önce ki mesajda belirttim. Lakin marka verecek olursam o yine belirttiğim markanın diş macunu olur.
(14/06/2018, Saat: 03:57)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim @krub komşum. Ürünlerdeki kimyasallar özel ilgi alanıma giriyor. Bir ara deliler gibi araştırma yapmıştım ve kullandığım ne kadar zararlı kimyasal ürün varsa gözünün yaşına bakmadan çöpe atmıştım. Şimdi diş macunum bile dahil özenle inceleyip satın alıyorum. Az olsun öz olsun.

@niko komşu diş macununda doğal olan hangi markayı önerirsin? Ben geçenlerde organicadent diye bir marka ile tanıştım çok da mutlu oldum açıkçası.. ağızda bıraktığı tat falan çok hoş.
(18/12/2018, Saat: 17:35)Janberd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @niko komşu diş macununda doğal olan hangi markayı önerirsin? Ben geçenlerde organicadent diye bir marka ile tanıştım çok da mutlu oldum açıkçası.. ağızda bıraktığı tat falan çok hoş.

Merhaba @Janberd,
Uzunca bir süredir kil içerikli diş macununu tercih ediyorum. Linkini de yazayım bir göz atın isterseniz.

http://www.dkdent.com.tr/

Selamlar.
(18/12/2018, Saat: 20:41)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba @Janberd,
Uzunca bir süredir kil içerikli diş macununu tercih ediyorum. Linkini de yazayım bir göz atın isterseniz.

http://www.dkdent.com.tr/

Selamlar.

çok tşk....inceliyorum
(17/11/2018, Saat: 11:24)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Himalaya diye bir marka var.kullanıyorum fena değil.keskin bir tadı yok.hafif

Berbey beyin onerdigi Himalaya marka dis macunundan aldım, denemedim ama paradontax, Marvis gibi markaları kullanmıs kisiler olumlu geri donus yapmıslar. Hindistan malı ve diger cilt urunleride bayanlar tarafında revacta. Gratislerde satılıyor sanırsam aklınızda olsun.

wsjy9j.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Cilt Maskesi Önerileri edward 3 3,511 07/10/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: edward
  Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri ferhat1905 14 11,853 25/04/2020, Saat: 15:58
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: