Diş Macunu Önerileri
Standart diş macunu tadı mide bulantısı yaptığından bu yaşımda çocuk diş macunu kullanıyordum. Marvis'leri denedim. Jasmine ve Cinnamon mint olanları mükemmel diyebilirim.
(25/11/2019, Saat: 13:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: edit: @hlkkzn komsum dis macunlarından memnun kalırsan, macun konusunada ekle onları kardes burada kaynamasın.

diş macunlarında çok memnunum 2. kutular bitti çok doğal bir temizliği var tavsiye ederim

216-F3761-0-F64-4-C3-C-B756-CAC4-A5948-FBE.jpg

A661-A339-7-EC1-45-B0-B69-B-0029-C8-D18-A58.jpg
4OM8oe.jpeg

A101’de 6 liraya satiliyor. Italyan bir arkadasa sordum, Italya’nin en eski ve bir numarali markasiymis.
(08/12/2019, Saat: 18:35)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4OM8oe.jpeg

A101’de 6 liraya satiliyor. Italyan bir arkadasa sordum, Italya’nin en eski ve bir numarali markasiymis.
@mehmets komşum bu ürünü kullanan bir forumdaşımızın ağzında aft çıkmıştı. Kendisi nedenini buna bağlamıştı. Ben de aldım ama çok memnun kalmadım. Hatta aldım. Kullanmaya sıra gelmeden yorumu görünce belki ön yargılı yaklaşmış olabilirim. O yüzden alet temizlemede kullanıyorum.

Umarım siz beğenirsiniz.

¶¶¶¶¶¶¶
(08/12/2019, Saat: 19:32)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mehmets komşum bu ürünü kullanan bir forumdaşımızın ağzında aft çıkmıştı. Kendisi nedenini buna bağlamıştı. Ben de aldım ama çok memnun kalmadım. Hatta aldım. Kullanmaya sıra gelmeden yorumu görünce belki ön yargılı yaklaşmış olabilirim. O yüzden alet temizlemede kullanıyorum.

Umarım siz beğenirsiniz.

¶¶¶¶¶¶¶

Ben de uc tane aldim aksi gibi Big Grin

Umarim ayni sorunlar bende olmaz
Evde var bu diş macunundan.Ağzım yara oldu.Crest de dahil ülkemizde bulunmayıpta yurtdışından getirttiğim hiçbir diş macununu kullanamadım.Bu durumu içinde ki maddelere alışkın olmamamıza bağlıyorum.
Parodontax ultra clean tavsiye ederim, cok temiz bir hissiyat birakiyor
Fluorur direk beyinde pineal gland bezinde toplanip orayi tikiyor. O yuzden farmasi markasinin misvakli olanini kullaniyorum.
(11/12/2019, Saat: 15:03)tatharas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fluorur direk beyinde pineal gland bezinde toplanip orayi tikiyor. O yuzden farmasi markasinin misvakli olanini kullaniyorum.
Ben de kullanıyorum uzun zamandır, memnunum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu zamana kadar hangi kozmetik mağazasında hangi diş macunu indirimdeyse onu deniyordum, ta ki Splat organic diş macununa denk gelene kadar. Zararlı içerikler hakkında pek bir fikrim yok, çok dikkatli olduğum söylenemez; fakat gerek fırçalarken gerek fırçaladıktan sonra bıraktığı hissiyat çok hoşuma gitti. Bundan sonra çok kaliteli bir başka ürün denemediğim sürece Splat ürünleriyle devam ederim gibi gözüküyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Cilt Maskesi Önerileri edward 3 3,471 07/10/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: edward
  Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri ferhat1905 14 11,783 25/04/2020, Saat: 15:58
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: