Diş Macunu Önerileri
içerik önemli değil ciddi anlamda beyazlatan macun önerisine açığım
(10/02/2020, Saat: 21:37)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evdeki paradontax bitmek üzere. Ben de EST dis macunlarını denemek istiyorum. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. İnternette bayagi övülmüş

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum EST'nin misvak, karanfil, probolis ve aktif karbonlu olanini denedim hepsi birbirinden güzel. En cok misvak özlüyü kullandım düzenli kullanimda ciddi anlamda beyazlatıyor. Ancak dişin diplerindeki siyah lekelere cok faydasi yok. Zaten o lekelere cikarabilecek macun tok mecbur dis hekimine gitmelisiniz. Paradontaksı o kokusuna ragmen nasil bitirdiniz tebrik ederim sizi.
(11/02/2020, Saat: 00:18)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paradontaksı o kokusuna ragmen nasil bitirdiniz tebrik ederim sizi.

Evde açılmamış iki tüp daha var komşumSmile
(11/02/2020, Saat: 00:18)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: . Paradontaksı o kokusuna ragmen nasil bitirdiniz tebrik ederim sizi.

komşum ben 7 8 yıldır parondontax kullanıyorum. tadına alışınca başka macunlar güzel gelmiyor. hatta köpürmediği için de çok severim
Paradontax'ı tadı alışılmışın dışında olmasına rağmen ben de severek kullanırım. İlk kullandığımda çok yadırgamıştım ama alıştım sonra. Şu anda, denemek için aldığım, yukarıda bir komşumuzun da adını söz ettiği, Migros'ta satılan Biomed marka diş macununu kullanıyorum.
So far so good..
Tadıyla ilgili sıkıntım yok ama paradontax sizede yağlıymış gibi gelmiyor mu? Köpüğü ele bulaştığında kaygan kaygan oluyor. Bir diğer ilginç tarafı ise diş eti kanamasını önleyeceği iddiası var ama sadece paradontax kullandığım sırada diş etlerim kanıyor. Belki paradontax'ın katı ve köpürmez yapısından dolayı istemsiz olarak diş fırçasını daha hoyrat kullanıyorumdur.
(11/02/2020, Saat: 12:18)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paradontax'ı tadı alışılmışın dışında olmasına rağmen ben de severek kullanırım. İlk kullandığımda çok yadırgamıştım ama alıştım sonra. Şu anda, denemek için aldığım, yukarıda bir komşumuzun da adını söz ettiği, Migros'ta satılan Biomed marka diş macununu kullanıyorum.

Paradontax sağlıklı mıdır bilmiyorum ama ben tadına hiç alışamadım. 10'dan fazla kullanmışımdır, en sonunda bıraktım. Özellikle beyazlatıcı modelinin tadı en kötüsü diyebilirim. Fırçalamayı bazen hızlı hızlı yapmak zorunda kalıyordum bu yüzden. Çokça tavsiye edilen splat black wood ve rocs aldım ama henüz kullanamadım, sıra gelmedi. Şu an hali hazırda splat extreme white ve biomed ballı olanı dönüşümlü kullanıyorum. Splat extreme white ı söylendiği kadar iyi bulmadım. Beyazlatıcı etkisi yok ve iyi temizlemiyor gibi geliyor. Biomed de ise daha önce kömürlü kullandım şimdi ise ballı olanı kullanıyorum. Ballı olanı daha iyi buldum. Beyazlatma ve temizleme özelliği çok iyi. Kampanya dönemlerinde 8 tl civarına düşen fiyatını da düşününce tam performans/fiyat ürünü diyebilirim. Üreticisi meşhur splat firması. Ne kadar kötü olabilir ki. Denemekte fayda var.
(11/02/2020, Saat: 13:27)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tadıyla ilgili sıkıntım yok ama paradontax sizede yağlıymış gibi gelmiyor mu? Köpüğü ele bulaştığında kaygan kaygan oluyor. Bir diğer ilginç tarafı ise diş eti kanamasını önleyeceği iddiası var ama sadece paradontax kullandığım sırada diş etlerim kanıyor. Belki paradontax'ın katı ve köpürmez yapısından dolayı istemsiz olarak diş fırçasını daha hoyrat kullanıyorumdur.

Komşum paradontax bende dis eti kanamasını gerçekten durduracak kadar azalttı.çok nadir kanama yaşarım. Ama yıllardır kullandığım için burada tavsiye edilen splat blackwood u deneyeceğim. O da olmazsa marvis. Daha önce kullanıp beğenmiştim. Marvis in yeşili ile grisi arasındaki tat farkını bilen var mı. Ben yeşil kullanmıştım.
(11/02/2020, Saat: 23:13)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum paradontax bende dis eti kanamasını gerçekten durduracak kadar azalttı.çok nadir kanama yaşarım. Ama yıllardır kullandığım için burada tavsiye edilen splat blackwood u deneyeceğim. O da olmazsa marvis. Daha önce kullanıp beğenmiştim. Marvis in yeşili ile grisi arasındaki tat farkını bilen var mı. Ben yeşil kullanmıştım.
Komşum maalesef yeşil ve griyi kullanmadım, kırmızı yani tarçınlı, turuncu yani zencefilli ve mor yani yaseminliyi kullandım. Zencefilli pek bana hitap etmiyor ancak tarçınlı ve yaseminli favorim. Çok beğenerek kullanıyorum

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar bu aralar kolayı abarttığım için diş minelerim inceldi ve hassasiyetleri arttı. Şu diş minesini onaran diş macunları arasında işini en iyi yapanlar hangileri, alıp biraz kullanayım diyorum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Cilt Maskesi Önerileri edward 3 3,505 07/10/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: edward
  Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri ferhat1905 14 11,848 25/04/2020, Saat: 15:58
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: