Diş Macunu Önerileri
@Kral komşum Splat blackwood denemenizi öneririm gözle görülür şekilde farkı hissediliyor.
Ama tabi diş beyazlatma ayrı bir konu uzmanlık gerektirir. Belki forumda ki diş hekimi arkadaşlar tavsiyede bulunabilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
alayım bugun ozaman
"Love beauty and Planet" markayı tanımıyorum, watsondan dis macununu soyledim.Henuz kullanmadım ama tadına baktım cok guzeldi. Çeşitli urunleri var sanırsam. Guzel bir marka olabilir paylasmak istedim. Kullanınca yine yazarım.

50020499482_ee857578f1_b.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Meridol Diş Macunu.
Bugüne kadar denediğim diş macunları içerisinde en başarılı bu Alman arkadaştı.
Aromalı filan değil görev adamı, diş hassasiyeti vs. olanlara önerilir.
Severek kullanıyorum, acı, kekik, pembe “baştan ilk kullanımda bu ne be” desem de Mustafa bey sayesinde tanıştık sevdik Big Grin

b3ea43e32b0a13694820917cc492980f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Pasta Del Capitone kullanıyorum, tavsiye ederim. Fiyatları yurtiçi çok uygundu. Bim-a101 de 9-10 tl civarı.
Geçenlerde splat blackwood dan aldım. Farklı bi tadı var çok güzel
(11/09/2020, Saat: 13:40)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pasta Del Capitone kullanıyorum, tavsiye ederim. Fiyatları yurtiçi çok uygundu. Bim-a101 de 9-10 tl civarı.
Ağızda aft benzeri yara yaptığını söyleyenler var. Ben de aldım ama çok memnun kalmadım.

Splat blackwood gerçektwn çok güzel. Geçenlerde indirimden 24 liraya almıştım.
Diş macununun değil de, diş fırçasının önemli olduğunu öğrendiğimden beri Şok markette satılan experdent diş macununu kullanıyorum. En son 2.75 tl idi fiyatı üreticisi de, Arko nun üreticisi olan Evyap.

1_org_zoom.jpg
Yolo
@"Second pass" hocam tanıdığım tüm diş doktoru arkadaşlarım aslında ikisinin de önemli olmadığını, önemli olanın dişleri düzenli, düzgün ve nizami fırçalamak olduğunu söylüyorlar. Bir tanesi de askerde badimdi. Hangisinin tadını beğeniyorsan o macunu al derdi bana Big Grin

@muntazaman valla nerdeyse 8 aydır kullanıyorum. Yara problemi vs yaşamadım. Bu olsa bile birkaç kullanım sonrası geçer diye düşünüyorum. Sls vs yok içeriğinde , bence gayet iyi. Bu fiyata bedava hatta.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Cilt Maskesi Önerileri edward 3 3,516 07/10/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: edward
  Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri ferhat1905 14 11,857 25/04/2020, Saat: 15:58
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: