Yeni başlıyorum. önerilerinize ihtiyacım var.
(25/11/2018, Saat: 17:18)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncesinde kartuşlu mu kullanıyordunuz yoksa elektrikli makine mı?
Hoşgeldiniz ayrıca.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazın kartuşlu, kışın elektrikli makine kullanıyordum Smile makine ısındığı için yazın hiç konforlu olmuyor Smile
(25/11/2018, Saat: 16:06)Lawyer1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşbuldum Smile vallahi gözüm korktu. Ben en iyisi ilk traşımı Cuma günü olayım da yüzü gözü kesersek öyle işe gitmek zorunda kalmayayım Big Grin

Aman yok o kadar da korkmayin sadece bastirmadan yavas yavas calisin Smile
Önce bir hoşgeldiniz diyeyim ayıp olmasın ! Aldığınız tüm malzemeler gayet kaliteli elit ürünler güle güle kullanın, özellikle losyonu çok seveceğinizi tahmin ediyorum... Şimdi;
Bunu söylemek bana düşer mi, düşer. Forumu okumuş birisi için böyle bir başlık ile konu açmak pek isabetli olmamış. Konunun açıldığı üst başlık olmamış(Forum Tanışma daha uygun zannımca). Konu başlığıyla konunun içeriği olmamış, tavsiye isteği var ama siparişler verilmiş zaten. Konuyu okumuş olan forum yönetimindeki ağabeylerimizin daha önceleri olduğu gibi ikazı yapıp taşımamış olmaları yine olmamış...
Vermiş olduğum geçici rahatsızlık için özür dilerim.
Hosgeldiniz komsum.
Gercekten cok guzel urunler almissiniz. Hayirli olsun.
Keske sabun olarak saponificio varesino 70. Yil sabunu alsaydiniz, aftershavele cok uyumlu ve harika olurdu.
Size makine olarakta soyle bir onerim olacak, ayar kismini en dusuk seviyeye getirin ve bir sure sadece bu sekilde tiras olun. Tahris ve kesik bu sekilde en dusuk seviyede kalir. Zamanla alistikca ayarlarini yukseltebilirsiniz.
Jilet olarakta; mavi astra,polsilver ve gillette 7 oclock sharp edge (sari renkli) denemenizi tavsiye ederim.
Tahrissiz tiraslar ve Hos sohbetler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Samet geçenlerde bunların tartışmasını yaptık tanışma konulu başlıkların yeri belli karışık bir forumda değil bir iki mausla ileri geri yapıldığında bulunabiliyor bu konuya benzer tartışma yaşadım açılan konuların benzerleri yeni üyelerimiz tarafından açılıyor biraz araştırılsa biraz okunsa diyorum göz gezdirilse en azından rahat tekrar tekrar konular açılmaz geçen tatlı dille yazdım yeni bir arkadaşımıza hatalı duruma düştüm burada niyetim kavga değil her neyse bu tür sıkıntılar çözülmeli
Bende tiras malzemelerini siparis verirken en keskin jiletlere oncelik vermistim. Kör jiletleri kim niye alir ki?
Uygulamada ise hic te oyle olmadi.
O jiletleri kullanabilmek icin uzunca bir sure sabretmem gerekti.
Hatta aldigim bircok sabun arasindaki farki simdi yeni yeni farkediyorum...

Demek istedigim şu ki, istedigimiz birseyin dilinden konusabilmek anlasabilmek icin biraz zamana ihtiyac var.
En iyi ekipman ile en iyi sonucu ilk baslarda saglayamazsaniz sakin sasirmayin. Zamana iht vardir...
Ilk gunlerde cok sevilen Polsilver dan istedigim gibi bi sonuc alamamistim. Sonralari ise cok iyi arkadasim oldu...
Foruma hoşgeldiniz, sipariş ettiğiniz ünleri iyi günlerde güle güle kullanın.
Hoşgeldiniz benim de ilk aletim Futur’du başlangıç için çok eğiticidir ben de buradaki üstadların tavsiyesiyle almıştım. Sadece ilk baştaki 1-2 tıraşta tahriş yaşadım sonra elim alıştı kesik falan da hiç olmadı. Gene forumu okuyarak nasıl başlamanız gerektiğini öğrenirseniz bence problem yaşatmaz size. Ben günlük olarak hep 3. Ayarda kullandım aldığımdan beri
Gayet guzel secimler ve kaliteli bi kombin olmus , jilet tercihiniz için sadece suphelerım var ama ilerleyen zamanda onuda halledebilirsiniz . Aramıza hosgeldiniz .
Hoşgeldiniz gayet güzel set olmuş bende üstatlara katılıyorum jilet seçimi konusunda.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,497 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,802 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,550 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,349 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 5,815 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 4,000 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 6,835 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1
  Yeni Komşunuz :) ErkanY. 39 16,319 24/10/2019, Saat: 07:56
Son Yorum: ErkanY.
  Yeni komşunuz... mvorun 23 6,106 12/10/2019, Saat: 11:35
Son Yorum: mvorun
  Merhaba yeni üye newbie 25 6,234 15/09/2019, Saat: 17:01
Son Yorum: Ratiere

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: