Sabun Kokusunda İlk 5'iniz Hangileri?
Değerli dostlar

Forumlarda okuduğum kadarı ile toplu bir liste bulamadım (var ise affola) ..Diğer yönlerden çok iyi olsa da koku olarak beni mutlu etmeyecek bir sabunu şahsen kullanmak istemem. Bu anlamda sanki ilk sırada açık ara Tabac var ...Yine de fikir almak ve toplu bir liste olması bakımından ilk 5 sizce hangisidir?
Merhabalar koku konusu çok göreceli mesela bende de tabac önde değil Smile kimisi meyveli kokulardan hoşlanır kimi daha ağır maskülen kokuları sever
Benim ilk 5 ime gelecek olursak sıralı olmamakla beraber
Seville
Sv cosmo
SoCal Hipster
Duc de Sandal
Tallow and steel west indies
(28/11/2018, Saat: 23:39)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar koku konusu çok göreceli mesela bende de tabac önde değil Smile kimisi meyveli kokulardan hoşlanır kimi daha ağır maskülen kokuları sever
Benim ilk 5 ime gelecek olursak sıralı olmamakla beraber
Seville
Sv cosmo
SoCal Hipster
Duc de Sandal
Tallow and steel west indies

tşk @osaka23

Elbette her konuda olduğu gibi koku konusunda da zevkler farklı. ,ama bazı ürünler vardır ki beğenmeyen çıkmaz neredeyse..., bu anlamda koku açısından bir sabun ne kadar çok kişinin beğenisini almışsa muhtemelen benim de beğenimi kazanacaktır
Forumda eksik olan cok guzel bir konu olmus. Actıgınız icin tesekkur ederiz.

Sabah mahmurlugu ile bir koku ozurlu olarak ilk aklıma sunlar geldi, sonra eklenti yaparım.
WollyKaw Monaco Royal
PannaCrema
Tobs Jeremy Street
(29/11/2018, Saat: 11:16)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda eksik olan cok guzel bir konu olmus. Actıgınız icin tesekkur ederiz.

Sabah mahmurlugu ile bir koku ozurlu olarak ilk aklıma sunlar geldi, sonra eklenti yaparım.
WollyKaw Monaco Royal
PannaCrema
Tobs Jeremy Street

vayyy Smile bunlar adını bile ilk kez duyduğum sabunlar. hemen araştırmak şart oldu Smile

(29/11/2018, Saat: 11:16)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda eksik olan cok guzel bir konu olmus. Actıgınız icin tesekkur ederiz.

WollyKaw Monaco Royal
PannaCrema
Tobs Jeremy Street

bu arada koku özürlü biri olarak bunları biliyorsanız ya özürlü olmasaydınız diye düşünmeden edemedim @dikdik_s
Tabac
Tabac stick
Tabac refill
Smile
Sonra
Seville -lea- tobs Sandal -
Şimdi Tabac gibi bir realite varken ilk 5 şöyle olur benim kullandıklarım arasında:
Tabac
Stirling Iced Pineapple
Haslinger Schafmilch
Tallow+Steel Boreal
Chiseled Face Ghost Town Barber
"A Samurai always wears two swords."
Ben daha cok yeniyim, cok fazla sabun deneyemedim.
Spicy veya sweet kokular tercihim:
1) Razorock Son of Zeus
2) Uncle Jon's Silk Road
3) Uncle Jon's Pipe Smoke
4) Barrister Reserve Spice
5) Phoenix Organism
@CK89

Razorock Son of Zeus guzel secim olmus.

Yurt dısında iseniz, bulunca koku mevzuunda Mudder Focker, Classic, Stallion ve XXX lere bakın, begeneceginiz cıkabilir aralarında. Performans olarak en iyi razorocklar bildigim Dead sea ile Santa Maria del Fiore. Ozellikle son yazdıgım Santa Mariayı oncelik edinin derim.
Bayadır Razorock konusulmuyordu uzak kalıyordu bizlere, ismi gecince bilgi olarak paylasmak istedim.
Saygılar.
Eğer konu Razorock ise şu aralar sıklıkla Mudder Focker. Ne güzel bir kokudur o öyle. Severek kullanıyorum. İlk beş yapmak benim adıma zor.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,953 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,238 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,964 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,141 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,184 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,570 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,533 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,321 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,310 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,802 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: