Amasya'dan Sevgilerle
(29/11/2018, Saat: 19:28)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş heldiniz keyifli, tahrişsiz tıraşlarınız olsun, çok samimi olduğum Amasyalı bir dostum var onlar kiraz da yetiştirir elma dışında birde haşhaşlı ekmeği ve böreğide var hep anlatır durur

Temenniniz ve Hoşgörünüz için Teşekkürler. @Soney Bey Hoşbuldum. Size ve Amasyalı arkadaşınıza selam ederim. Doğrudur arkadaşınız haklı Smile
Komsum alınganlık yaptın ama, guzel bir amac icin guzel sohbet ediyorduk sadece. Canın sagolsun ustelemiyoruz.
Yalıboyu evlerine hayran kaldım bilmiyordum. Guzel paylasım icin tesekkurler.
(29/11/2018, Saat: 19:21)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu düşünce adı altında anılmak istemezdim. Ama Biliyorum forumda ki değerli yazarlar latife yapıyor. @dikdik_s

Hoşbuldum. @onurcakmak Bey Teşekkürler. Bir konuya açıklık getireyim. Etkinliğe katılmayacağım.

@Sofistike Gürkan komşum bak siz bizi gerçekten yanlış anladınız. Böyle yazarsanız, etkinlik konusu hakkında tanışma başlığınızda açıklama yapan densiz olarak özellikle ben gerçekten çok üzülürüm. Burada her gün buluşup sohbet ediyoruz. Bu samimiyetten dolayı bazen böyle ayarın kaçtığı oluyor, onu da Çalgı çengi başlığıyla hallediyoruz Smile

Üye olmadan önce geçirdiğiniz zamanda epey bilgi birikimi edinmişsiniz ve siz ilk mesajınızdan beri güzel, anlamlı mesajlar yazıyorsunuz, bu benim dikkatimi bu konudan da önce çekmişti. Güzel avatar, güzel isim derken ben aslında bunu ifade etmek istemiştim. Yani foruma özen göstererek üye olmuşsunuz. Etkinlik başlığında heyecanınızı belirtmiştiniz ancak mesaj sayınızın az olması nedeniyle gerekli şartı sağlayamadığınız size belirtilince, biz de size yardımcı olmak istedik. Henüz bir hafta var, siz bu şartları rahat rahat sağlarsınız ve biz de bunu destekliyoruz Smile @FearOfATG komşum çok güzel bir fikir sunmuş, valla şu zamana kadar benim hiç aklıma gelmemişti Smile

Moderasyon yapılması konusunu siz düşünmeyin, sessiz sedasız o işi biz moderatörler hallediyoruz, uyarı bile vermiyoruz.

Şimdi gördüm, etkinliğe katılmayacağınızı belirtmişsiniz. Müsadenizle o mesajı gizliyorum, bir hafta içerisinde sizi tekrar görmek üzere Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@dikdik_s Hocam sergilemiş olduğum tavır benim karakterimden ötürüdür. Alınganlık değil aksi olayı netleştirmek idi. Gerçi Paylaşımı yapan yazar arkadaş orada belirtmiş ben yorumdan kasıt yeni yıl mesajı olarak algılamıştım. Garipsedim 30 adet yeni yıl mesajı ne alaka diye lakin olay bu imiş. Velhasıl konuyu şu şekilde noktalayayım bazı insanlar kafası rahat etsin diye yorgan yakar diye bir laf vardır. Sizler dahi iyi bilirsiniz. Lafın başını ve sonunu... kafamız rahat oldu. Smile Hocam ben teşekkür ederim. Yolunuz bir gün buralara düşer ise misafir etmek isterim.
(29/11/2018, Saat: 20:13)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike Gürkan komşum bak siz bizi gerçekten yanlış anladınız. Böyle yazarsanız, etkinlik konusu hakkında tanışma başlığınızda açıklama yapan densiz olarak özellikle ben gerçekten çok üzülürüm. Burada her gün buluşup sohbet ediyoruz. Bu samimiyetten dolayı bazen böyle ayarın kaçtığı oluyor, onu da Çalgı çengi başlığıyla hallediyoruz Smile

Üye olmadan önce geçirdiğiniz zamanda epey bilgi birikimi edinmişsiniz ve siz ilk mesajınızdan beri güzel, anlamlı mesajlar yazıyorsunuz, bu benim dikkatimi bu konudan da önce çekmişti. Güzel avatar, güzel isim derken ben aslında bunu ifade etmek istemiştim. Yani foruma özen göstererek üye olmuşsunuz. Etkinlik başlığında heyecanınızı belirtmiştiniz ancak mesaj sayınızın az olması nedeniyle gerekli şartı sağlayamadığınız size belirtilince, biz de size yardımcı olmak istedik. Henüz bir hafta var, siz bu şartları rahat rahat sağlarsınız ve biz de bunu destekliyoruz Smile @FearOfATG komşum çok güzel bir fikir sunmuş, valla şu zamana kadar benim hiç aklıma gelmemişti Smile

Moderasyon yapılması konusunu siz düşünmeyin, sessiz sedasız o işi biz moderatörler hallediyoruz, uyarı bile vermiyoruz.

Şimdi gördüm, etkinliğe katılmayacağınızı belirtmişsiniz. Müsadenizle o mesajı gizliyorum, bir hafta içerisinde sizi tekrar görmek üzere Smile

@onurcakmak Bey ortada bir yanlışlık yok var ise de benim tecrübesizliğimden kaynaklıdır. Forumun adabı usulü ne ise o şekilde hareket etmemem den ötürüdür. Bu tür bi platformda ilk defa üyelik açıp yazdığımdan sebep olan bir durumdur. Sizler gerektiği şekilde beni yönlendiriyorsunuz. Bu konuda cahilliğimden ötürü özür dilerim. Etkinlik ile alakalı durumda belirttiğim gibi forum ve etkinliğin bir kuralı var o ne ise odur. Onur Bey sizin profil resminizde çok güzel konu ile alakalı resime bakınca bu foruma ne için üye olduğumu hatırladım. İlginiz alakanız zahmetiniz için teşekkür ederim.
Hoş geldiniz, Ben de forum sayesinde tahriş sorunlarından kurtuldum. Çok faydasını gördüm. Keyifli tıraşlarınız olsun.
(29/11/2018, Saat: 21:44)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, Ben de forum sayesinde tahriş sorunlarından kurtuldum. Çok faydasını gördüm. Keyifli tıraşlarınız olsun.

@ekilic2 Bey Hoşbuldum. Teşekkürler. Sizin adınıza çok sevindim. Gerçekten çok faydalı bilgiler ve değerli forum yazarları var evet size de keyifli tıraşlar dilerim.
Hoşgeldin Gürkan. Forum senin gibi değerli bir insan daha kazandı.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(30/11/2018, Saat: 20:21)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin Gürkan. Forum senin gibi değerli bir insan daha kazandı.

Estağfurullah. Uğur abicim asıl ben sizleri kazandım. Bu güzel yorumun için teşekkür ederim. Hoşbuldum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: