Mühle Yabani İğde Özlü Balsam
Arkadaşlar merhaba, bugüne kadar denemeyenler olduysa sizlere yabani iğde özlü bu balsamdan bahsetmek istiyorum. Çünkü kokusu ile beni adeta mesh etti.

Bu ürünü kullanmaya başlamadan önce, Mühle Türkiye satın aldığım tıraş makinesi ile birlikte bu balsamın bir numunesini göndermişti bana. İlk başta kokusu ve saatlerce cildime bıraktığı yumuşaklık hissi beni çok etkilemişti. Daha sonra bu ürünü kullanmaya başladım.

İlk başta son derece kaliteli ve farklı bir kutuya sahip. Ürünü avucunuza sıkmak istediğinizde hiçbir şekilde gereğinden fazla doz bırakmıyor. Bir tıraşlık için miktarı çok iyi ayarlanmış.

Koku olarak ise yukarıda belirttiğim gibi beni en çok etkileyen kısmı. İçindeki yabani iğde özü, limon ve portakalın birleşimi ahenk, tıraştan sonra kendinizi doğada gibi hissediyorsunuz. Alışagelmiş klasik kokuların ötesinde modern ve rahatlatıcı notalara sahip. Tıraş olmadığım günlerde dahi kokusunu içime çekmeye devam ettim. Doğayı anımsatan ferahlatıcı kokusunu hissetmek iyi geliyordu.

Tıraştan sonra cildin yenilenmesi ve yatıştırıcılığı konusunda çok güçlü bir içeriğe sahip sanırım. İçindeki palmitik asit bunu sağlıyor. Tıraşın cilde verdiği yorgunluk ve hasarı hemen toparlıyor. Cildin kendine gelmesini, nemlenmesini ve yatışmasını gayet iyi yerine getiriyor. Hatta ilk üç dört saat cildim yumuşaklık hissini koruyor. Bu beni diğer balsamlara göre daha fazla mutlu ediyor. Çünkü ilk anda cildi hemen yatıştırıyor sonrasında ise cilde verdiği rahatlık hissini uzun süre koruyor. Alışılagelmiş balsamların dışında cildinizde yağlılık hissi bırakmıyor. Hemen emilip gidiyor. Geriye sadece nemli ferah bir cilt kalıyor.

Ürünün dezavantajı ise maalesef fiyatı, diğer ithal ürünlere göre yüksek gelebilir. Bir şekilde imkanınız olursa denemenizi tavsiye ederim. Saygılar...

evaoi8.jpg
Mühle ürünleri malasef emsal ürünlere göre aşırı pahalı.Yıllar evvel impaticaret’ten bu balsamın sabununu aldım hala severek kullanıyorum.Güle güle kullanın.İnceleme için teşekkürler komşum.
(07/12/2018, Saat: 21:25)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle ürünleri malasef emsal ürünlere göre aşırı pahalı.Yıllar evvel impaticaret’ten bu balsamın sabununu aldım hala severek kullanıyorum.Güle güle kullanın.İnceleme için teşekkürler komşum.

Evet komşum maalesef pahalı. Ben de sabununu merak ettim açıkçası. Yabani iğde özlü olan sabunsa dayanamayıp onu da alırım herhaldeSmile
Yabani iğde özlü kremini aldım, performansı hakkında kullandıktan sonra bilgi veririm. Krem en azından sabun hakkında biraz da olsa fikir verebilir. Smile
Güzel ürüne benziyor . İsminin ayrı bir albenisi var Smile
Teşekkürler bilgilendirme için
(09/12/2018, Saat: 18:18)SirinBaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel ürüne benziyor . İsminin ayrı bir albenisi  var Smile
Teşekkürler bilgilendirme için

Komşum ismi kadar ürünün en önemli özelliği üst düzey bir balsam olması. Şuana kadar kullandığım balsamlar arasında cildi hemen yatıştırması, saatlerce nemli ve yumuşacık bırakması. Bu arada yabani iğde özlü losyonu da mevcut. Onu da çok merak ediyorum. İkisi güzel bir uyum olur kanaatindeyim. Saygılar...
(09/12/2018, Saat: 18:01)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabani iğde özlü kremini aldım, performansı hakkında kullandıktan sonra bilgi veririm. Krem en azından sabun hakkında biraz da olsa fikir verebilir. Smile

Komşum kullandıktan sonra krem hakkında bir değerlendirme yaparsanız, mutlu edersiniz bizi. Saygılar...
Faydalı bir inceleme ve tanıtım olmus. Cok tesekkur ederiz. Muhle makine haric forumda olması gerektigi kadar cok kullanılmıyor veya konusulmuyor. Eksiklerimizden biriydi, konu icin tesekkurler, zevkli tıraslarınız olsun.
(09/12/2018, Saat: 22:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faydalı bir inceleme ve tanıtım olmus. Cok tesekkur ederiz. Muhle makine haric forumda olması gerektigi kadar cok kullanılmıyor veya konusulmuyor. Eksiklerimizden biriydi, konu icin tesekkurler, zevkli tıraslarınız olsun.

Çok teşekkür ederim. Forumun değerli tıraş severleri ile paylaşmaktan memnun oldum. Açıkçası Mühle'nin makine dışında forumda konuşulmadığını gördüm. Sanırım fiyatından dolayı böyle bir durum söz konusu. Bu kadar para verilir mi diye ben de düşündüm. Ama denedikten sonra özellikle cilde saatlerce masaj yapma etkisi fikrimi değiştirdi. Verilen parayı sonuna kadar hak eden bir balsam diye düşünüyorum. Saygılar...
Mühle'nin yabani iğde özlü sabununu yıllar evvel kullanmıştım. Kokusu güzel, performans tatmin edici değil ki tekrar almamışım. Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dove sabunu balsam yerine kullanmak Alkali 3 316 10/04/2024, Saat: 18:09
Son Yorum: Alkali
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,535 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Efrasyab Bal Balsam Ürün İncelemesi marv 5 2,425 25/04/2021, Saat: 22:52
Son Yorum: marv
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,845 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,517 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,133 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,964 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 35,987 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  Man's Pro Power Balsam U A K 11 5,773 27/01/2020, Saat: 14:07
Son Yorum: mertalp
  Tabac Aftershave Balsam pars 30 37,104 11/06/2019, Saat: 16:51
Son Yorum: 3RD1

Hızlı Menü: