RazoRock Game Changer
(05/07/2020, Saat: 15:09)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu saplar hem gc serisi hemde german 37 ile uyumlu diye biliyorum acaba yanlış mi biliyorum?
Çünkü radio sap için german37 siparişi verdim,uyumsuz ise hayaller yerle yeksan Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum saplar zaten alırken seçilebiliyor. ben aldığım sırada kısa süreli olarak barber pole tükenmişti. Radio knob vardı hatta ben tercihen Bulldog aldım. Bir iki dolar da ucuzdu Bulldog.
(05/07/2020, Saat: 15:09)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu saplar hem gc serisi hemde german 37 ile uyumlu diye biliyorum acaba yanlış mi biliyorum?
Çünkü radio sap için german37 siparişi verdim,uyumsuz ise hayaller yerle yeksan Smile

Uyumlu derken estetik olarak kastettim komşum. Tamamen kişisel görüşüm.
(05/07/2020, Saat: 15:54)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uyumlu derken estetik olarak kastettim komşum. Tamamen kişisel görüşüm.
Ben olaya çok yanlış bakmışım komşum pardon Smile
Bizler 84 plakadan konuşuyoruz da acaba 68 kullanan yok mu ? Fazla bi paylaşım göremedim.Yabancilar da 68'i kullananlar sanki daha fazla geldi bana.

Komşum 68 bir bende var herhalde bende anlaşamadım seveni çok bir bana uymadı herhalde Smile
(05/07/2020, Saat: 18:12)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum 68 bir bende var herhalde bende anlaşamadım seveni çok bir bana uymadı herhalde Smile
Galiba 68 plakanin üretimler durmus çok mu mild geldi acaba kullananlara.Komşum inanın benim en begendigim alet oldu bu zamana kadar kullandıklarım bir yana bu alet bir yana,size uymamasına üzüldüm farklı kombinasyonlarla denediniz mi?

Denedim komşum yabancı forumlarda Gillette techlere benzerliği var diyordu bende techlerde uymadı mild ama efektif hiç bir alet uymadı bana timor 1353 dışında bende anlam veremedim kendimce sadece yorumum de89 yüzüme uyuyor misal de89lar çok efektif değil sakallar hafif kalıyor o bana yetiyor efektif aletler sakalı silip süpürüyor sakal kökten gidince ciltte hassas olunca tahriş oluyor herhalde diyorum artık çünkü de89 ve timor hariç hiç bişey uymuyor yüzüme.
Bazı jiletlerin bu aletin alt tablasına sıkışıp kalmasından ciddi anlamda bıkkınlık geldi. Dış kısımdaki pinlerin alt tablada olması aletin dizaynı açısından çok gerekli miydi bilmiyorum ama bunalttı beni bu durum. Konuyu da yorum geldikçe okuyorum kimse bahsetmemiş bu durumdan. Bi ben mi yaşıyorum diye şüphelenmeye başladım. Hayır üretim hatası falan desem aletin tıraşı jilet tutuşu muazzam. Ancak bu alt tablaya sıkışan jiletleri çıkarırken bir gün elimi keseceğim diye korkuyorum. Bu durumu yaşayan başka komşum var mıdır ? Sıkışan jileti çıkarmanın kolay bir yöntemi varsa söyleyin Allah aşkına.
Komşum bende de bazı jiletlerde oldu ama dediginiz gibi öyle bir rahatsızlık hissetmedim,başlığın yanlarından tutuyorum diğer parmagimla hafif esneme ile rahatca çıkarıyorum,kesme-çizme vs olmadı bu zamana kadar.Deneyin bi olmaz ise görsel olarak yükleme yapayım.

(16/07/2020, Saat: 21:46)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazı jiletlerin bu aletin alt tablasına sıkışıp kalmasından ciddi anlamda bıkkınlık geldi. Dış kısımdaki pinlerin alt tablada olması aletin dizaynı açısından çok gerekli miydi bilmiyorum ama bunalttı beni bu durum. Konuyu da yorum geldikçe okuyorum kimse bahsetmemiş bu durumdan. Bi ben mi yaşıyorum diye şüphelenmeye başladım. Hayır üretim hatası falan desem aletin tıraşı jilet tutuşu muazzam. Ancak bu alt tablaya sıkışan jiletleri çıkarırken bir gün elimi keseceğim diye korkuyorum. Bu durumu yaşayan başka komşum var mıdır ? Sıkışan jileti çıkarmanın kolay bir yöntemi varsa söyleyin Allah aşkına.
Sıkışıyor mu yoksa Jiletin üstünde kalan yapışkan yapışıyor mu acaba? Bana da bir kaç kez oldu ben yapışıyor gibi yorumladım.

https://zbm.co/u/9XRJPJ?r=333204178
https://beyfendi.org
(16/07/2020, Saat: 21:51)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende de bazı jiletlerde oldu ama dediginiz gibi öyle bir rahatsızlık hissetmedim,başlığın yanlarından tutuyorum diğer parmagimla hafif esneme ile rahatca çıkarıyorum,kesme-çizme vs olmadı bu zamana kadar.Deneyin bi olmaz ise görsel olarak yükleme yapayım.

Sağolun komşum anlattığınız gibi deneyeyim bir dahaki tıraşımda. Şimdi çıkarabilmişken tekrar takıp riske atmak istemiyorum. Big Grin

(16/07/2020, Saat: 22:00)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıkışıyor mu yoksa Jiletin üstünde kalan yapışkan yapışıyor mu acaba? Bana da bir kaç kez oldu ben yapışıyor gibi yorumladım.

https://zbm.co/u/9XRJPJ?r=333204178

Yok komşum baya baya sıkışıyor. Yapışkan olsa o kadar kuvvet istemez. Hem bugün bolzanoda oldu üzerinde yapışkan bile olmuyor bolzanonun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,352 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,628 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Lupo sfenks 26 11,974 08/04/2021, Saat: 01:39
Son Yorum: nicky
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 19,988 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
  RazoRock Game Changer Open Comb (Jaws) CK89 11 5,943 20/09/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: sudüşleri
  Razorock Baby Smooth Erdem009 6 4,119 03/09/2020, Saat: 22:31
Son Yorum: Kacak
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,149 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  RazoRock Wunderbar Slant -mali 20 10,315 25/04/2019, Saat: 00:30
Son Yorum: -mali
  Razorock Mission zakayr 11 8,580 15/01/2016, Saat: 01:39
Son Yorum: zakayr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: