RazoRock Game Changer
geleneksel tıraş yolculuğuma EJ DE89 ile başladım. şu an için gayet memnun olmakla birlikte konforunu bozmadan sanki bir tık daha agresif olsa iyi olurmuş dediğim oldu. siz değerli forum üyeleri .84 game changer kullanan komşularımdan yardımlarını rica ediyorum. EJ DE89 dan sonra aradığım alet bu alet mi yoksa başka aletlere mi yönelmeliyim.
@"Clytias" komsum,
Gunluk tiras olan birisi olarak ED89 bana mild geliyor, gunlukte Yaqi Klasik, Baili 171 gibi makinalari cok rahat kullanan birisi olarak GC84 tamda bunun arasinda diyebilirim. GC84 gercekten digerlerinden farkli. Makinayla tıraş olunca şunu fark ediyorsun, makinanin tek amaci sakallar, ciltle işim yok der gibi. Malzeme kalitesinde vs hic bahsetmiyorum zaten. Ozetle, ED89'dan sonra uzaya cikmak gibi olacaktir senin icin. Kesinlikle omurluk ve tek makina olarak tavsiye ederim. Eger ki fiyati yuksek bulursa ayni markanin slanti da benzer hissiyattadir, onu da deneyebilirsinin. Forumda GC84 satilik var, İmpa'da da slnt mevcut.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(17/08/2021, Saat: 12:07)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Clytias" komsum,
Gunluk tiras olan birisi olarak ED89 bana mild geliyor, gunlukte Yaqi Klasik, Baili 171 gibi makinalari cok rahat kullanan birisi olarak GC84 tamda bunun arasinda diyebilirim. GC84 gercekten digerlerinden farkli. Makinayla tıraş olunca şunu fark ediyorsun, makinanin tek amaci sakallar, ciltle işim yok der gibi. Malzeme kalitesinde vs hic bahsetmiyorum zaten. Ozetle, ED89'dan sonra uzaya cikmak gibi olacaktir senin icin. Kesinlikle omurluk ve tek makina olarak tavsiye ederim. Eger ki fiyati yuksek bulursa ayni markanin slanti da benzer hissiyattadir, onu da deneyebilirsinin. Forumda GC84 satilik var, İmpa'da da slnt mevcut.

çok teşekkür ederim detaylı yorumlarınız için Smile
Game Changer 0.84 muhtemelen sizi memnun eder. Kafa yapısı, tıraş hissiyatı, kalitesi ile optimum tıraş aleti olabilir. Bence DE89a göre diğer bir artısı da jilet seçmiyor oluşu (bana göre). Hangi jileti denediysem ya memnun kaldım ya da çok memnun kaldım. De89 bu konuda biraz daha seçici davranıyor. Ha ben yine de günlük tıraşta DE89 tercih ederim orası ayrı Smile
(17/08/2021, Saat: 09:29)Clytias Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geleneksel tıraş yolculuğuma EJ DE89 ile başladım. şu an için gayet memnun olmakla birlikte konforunu bozmadan sanki bir tık daha agresif olsa iyi olurmuş dediğim oldu. siz değerli forum üyeleri .84 game changer kullanan komşularımdan yardımlarını rica ediyorum. EJ DE89 dan sonra aradığım alet bu alet mi yoksa başka aletlere mi yönelmeliyim.

Ben de GC 0.84 alana kadar EJ DE89 ideal tıraş aletim diyordum. Ama GC tüm dünyamı değiştirdi. 1.000 TL falan demeden mutlaka satın alın derim. Bu arada kapalı tarak için yorumum, diğerlerine kefil değilim Smile
(17/08/2021, Saat: 12:07)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Clytias" komsum,

yorumunuzu bir aradan sonra hortlatmak gibi olmasın, ben de DE89'dan 84'e geçmeyi düşünüyorum. Ben geçen aylarda ilk EJ DE89 aldığımda yıllardır tıraş olmama rağmen ilk tıraşımı o gün olmuşum gibi hissetmiştim, tadı çok güzeldi. 84 için de aynısını diyebilir miyiz? Aynı tadı veren, bir tık daha agresif makine arıyorum da. İlginiz için teşekkür eder, hayırlı pazarlar dilerim üstadım.
Stay Sharp. Jilet
Genelde günlük tıraşta beğenilmiş ama bana agresif geldi. Temiz tıraş sağlıyor ama benim cildim çok hassas olmamasına rağmen günlük tıraş için agresifligini fazla buldum.
Bu arada bizim alım gücümüzle pahalı sayılabilecek bir alet ancak kalite olarak Merkur gibi diyebilirim. Tabi bu fiyata çelik alet bu kadar olur diyebilirsiniz, demek istediğim lüks hissiyatı olan bir alet değil. Fiyat performans oranı iyi.
3 gündür kullanıyorum, genel olarak beğendim. Kafa yapısı ince işçiliğe izin veriyor. Top sakal, favoriler rahatça düzeltilebiliyor.
Zamanla düşüncem değişir mi bilmiyorum hatta olumlu yönde degismesini istiyorum aslında ama bana pek efsane tıraş hissiyatı vermedi. Şu anki durumda Progress ve 38C'yi tercih ederim. İkisi de 2 perdede GC yakınlığında ama cildi daha az yorarak aynı sonucu veriyor.
Sanırım benim cilt ya düşündüğümden daha hassas ya da çelik alete alışması için zaman gerekiyor. Zamanla göreceğiz bakalım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,013 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,572 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Lupo sfenks 26 11,853 08/04/2021, Saat: 01:39
Son Yorum: nicky
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 19,679 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
  RazoRock Game Changer Open Comb (Jaws) CK89 11 5,842 20/09/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: sudüşleri
  Razorock Baby Smooth Erdem009 6 4,072 03/09/2020, Saat: 22:31
Son Yorum: Kacak
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 32,747 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  RazoRock Wunderbar Slant -mali 20 10,209 25/04/2019, Saat: 00:30
Son Yorum: -mali
  Razorock Mission zakayr 11 8,487 15/01/2016, Saat: 01:39
Son Yorum: zakayr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: