Forum sunucu hatası mı?
çok geçmiş olsun
Geçmiş olsun, o zaman sorun şimdilik çözülmüş gibi görünüyor...
LTw2bd.jpg

Adminlerde mi siteyi terk etti acaba?
Son 3-4 gündür ne zaman siteye girmeye çalışsam bu ekranla karşılaşıyorum. Sayfayı yenileye yenileye anca yazabildim Sad
(12/11/2020, Saat: 16:41)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LTw2bd.jpg

Adminlerde mi siteyi terk etti acaba?
Son 3-4 gündür ne zaman siteye girmeye çalışsam bu ekranla karşılaşıyorum. Sayfayı yenileye yenileye anca yazabildim Sad

Telefonda mobil veriden baglaninca ayni sorunu bende yaşıyorum ama ewde wifiden bağlaninca problem olmuyor
Foruma girmek gerçekten çok zorlaştı son zamanlarda. Çok ağır açılıyor ve sürekli Error 522 hatası veryiyor.
Ben opera tarayıcı kullanıyorum. Bu sorunu yaşadığımda chrome'dan giriş yaptığımda sorun ortadan kalkmış oluyor. @"BigHillMe" başkana iletmiştim bu durumu. Tekrar bir bakmasını rica edelim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Bilgisayardan google chrome ve microsoft edge tarayıcılarıyla ve mobil cihazlarda safariden siteye ya çok yavaş giriyor ya da hiç girmiyor. Bunların dışında başka tarayıcıları kullanmadım. Siteye girişte ciddi sıkıntı var yaklaşık 3 haftadır. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Site yöneticilerinin bir an önce ilgilenmesini temenni ederim.
Evet yaklaşık birkaç haftadır safariden girilmiyor ya da zorla giriyor. Diğer tarayıcıları bilmiyorum.
Cloudflare hizmetleri sebebiyle yaşadığımız bu sorunu gidermiş bulunuyoruz. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Spam Saldırısı elitte 10 9,822 11/09/2019, Saat: 23:53
Son Yorum: dikdik_s
  Özel mesaj almaya kapalı hatası onur98 2 5,056 10/12/2014, Saat: 15:22
Son Yorum: onur98
  forum görünümü error... 17 22,208 03/07/2013, Saat: 17:42
Son Yorum: error...
  Forum yönetimi ile iletişim BigHillMe 0 164,525 09/03/2012, Saat: 19:11
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü: