Sirada ne var?
Erkekler büyümez oyuncakları büyür
www.tekyumruk.com
Yolun başındaki çaylak olarak üstadların beyin fırtınasından gaza gelip ebayden Slim aldım. Babalar gününe hediyem hazır. Sonra da doğumgünü ayağına bir Fatboy düşünüyorum.
(06/06/2012, Saat: 00:59)tommix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yolun başındaki çaylak olarak üstadların beyin fırtınasından gaza gelip ebayden Slim aldım. Babalar gününe hediyem hazır. Sonra da doğumgünü ayağına bir Fatboy düşünüyorum.

koleksiyon amacınız yoksa başka birşeyler bakmanızı öneririm
koleksiyon değeri dışında slim ve fatboyun arasında bir fark yok
tıraşları aynı
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(06/06/2012, Saat: 00:59)tommix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Babalar gününe hediyem hazır. Sonra da doğumgünü ayağına bir Fatboy düşünüyorum.

badger&blade ve benzeri forumlardaki binlerce üyenin yıllarca yaptığı bu davranış bozukluğu bizde de var artık. Onlar buna RAD diyor. Razor Acquisition Disorder. Tıraş makinesi toplama hastalığı gibi birşey. Forum mikrobu; mesajlar ve özellikle fotoğraflarla yayılıyor. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(06/06/2012, Saat: 01:15)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/06/2012, Saat: 00:59)tommix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Babalar gününe hediyem hazır. Sonra da doğumgünü ayağına bir Fatboy düşünüyorum.

badger&blade ve benzeri forumlardaki binlerce üyenin yıllarca yaptığı bu davranış bozukluğu bizde de var artık. Onlar buna RAD diyor. Razor Acquisition Disorder. Tıraş makinesi toplama hastalığı gibi birşey. Forum mikrobu; mesajlar ve özellikle fotoğraflarla yayılıyor. Big Grin

Smile
(06/06/2012, Saat: 09:44)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/06/2012, Saat: 01:15)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Smile

Big Grin doğru söze ne denir! Koleksiyon yapma niyetim yok, ama zehirlemeye çalıştığım bi dostum var, 1-2 kullanımlık hevesten sonra ona da hediye edebilirim, edebilir miyim? Bilmem Dodgy
(06/06/2012, Saat: 13:20)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: RAD ve SBAD çok tehlikeli hala çözümü yok arkadaşlar kendimden biliyorum Smile

Kendimi, "sıradaki le tuft mu olsun, chubby'mi ama M&F ve rooney var onlar ne olacak" derken "Yahu ne olacak alayım hepsini sırayla..." diye düşünür yakalamış bir adam olarak özellikle SBAD' den çok muzdaribim...
Koleksiyon amacım yok ama altı adet makinam var ancak slim varken fatboy almayı düşünmediğim için RAD sendromum yok diyorum...

Bunların birde sabun versiyonu var... minimum dört yıllık sabunum var, hala penhaligons peşindeyim. Sadece rengi yüzünden trumper violet aldım dört gözle bekliyor, diğer yandan tek sabun mertebesine erişmeyi başarmış pyscho arkadaşımıza içten içe gıpta ediyorum...
Son olarak DE razor ile yetinmeyip çelik ustura işine giren arkadaşlara allah kurtarsın diyorum...
Bir şey değil eşim duruma uyandı, çoluğun çocuğun rızkını fırçaya sabuna gömen meczup durumuna düştüm ona yanıyorum. Hayır, hobiye de ortak edemiyorsun ki... Desem ki "bak şu fırçaya sapı muhteşem, porsuğun en yumuşacık kıllarından yapılmış, 30 mm knotu var, bakma 200 usd yazdığına aslında fiyatı uygun" hanım direk ambulans çağıracak... Zaten şüpheleniyor benden... Durup durup köpük yapıyorum, elime sürüp mıncıklıyorum, koluma sürüp bekliyorum ve bunları büyük bir ciddiyetle yapıyorum...

Neyse... Yine de bu hobiyi çok seviyorum... Smile
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
senin gibi biri daha yoktur diyor eşim bana. var diyorum inanmıyor.
en son honemiesterin fırçalarını göstermiştim bir de sizin yazınızı okutayım bakalım ne olacak:d
Benim birsey başardığım yok dostum. Hatta kötü durumda sayilabilirim.yarım kilo tabac yanında birer kilo arko ve fumeyi kapsayan sabunlarimin listesi asagida. Kremleri hiç sorma.
Tabac
Mitchell's Wool Fat
Cella
D.R Harris Arlington
Col. Conk Amber
Erasmic
Omega
Arko
Derby
Füme
Wilkinson Sword
(06/06/2012, Saat: 14:42)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son peeling için silvertip fırçamı ve doğal kokusundan dolayı derby sabunumu aldı eşim ve çok memnun bilginiz olsun Smile

Vermem hayatta... neredeyse durdukları dolabı kilitleyeceğim, ancak o zaman söylediğimden fazla paraya aldığımdan şüphelenir diye kilitlemiyorum

(06/06/2012, Saat: 14:45)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim birsey başardığım yok dostum.

Hadi ya... Sad Bende bir gün eskiuye3315 üstad gibi olmaktansa senin gibi olmayı hayal ediyordum Smile))
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: